„Velmi nás to mrzí, protože atmosféra koncertu na Dómském náměstí, v blízkosti katedrály, byla loni jedinečná a stejnou jsme si slibovali i letos. Bohužel počasí nám nepřeje. Dům kultury je však důstojnou náhradou a děkuji městu a potažmo ředitelce MKZ Věře Kmoníčkové, že nám přesun charitativní akce umožnily," říká Alexandr Vondra, předseda správní rady Nadačního fondu Kalich, který charitativní akci pořádá. Celý výtěžek ze vstupného věnuje Kalich stejně jako loni po koncertu skupiny Hradišťan  hospici sv. Štěpána.

„Úroveň společnosti se pozná podle toho, jak je schopna postarat se o lidi, kteří to již sami nedokáží - lidi staré, zdravotně handicapované a  lidi nacházející se na konci své životní pouti, o jejichž odchod ze života se opravdu důstojně stará litoměřický hospic. Zaslouží si proto podporu nás všech," uvedl předseda správní rady fondu Alexandr Vondra.

„Benefiční koncert pořádaný již podruhé Nadačním fondem Kalich je pro nás obrovským povzbuzením, že na naší práci někomu záleží. Těším se na krásnou atmosféru lidskosti. Těším se na to, že vezmeme na koncert naše klienty, kterým to zdravotní stav dovolí. Těším se na milá setkání. Již nyní jsem vděčná všem, kteří koupí vstupenky pomohou uskutečňovat naše poslání – žít až do konce naplno," neskrývá potěšení z plánované akce ředitelka hospice Monika Marková.

Vstupenky ve výši 190 Kč je možno zakoupit i těsně před zahájením akce.