Hned druhý březnový týden bude ve znamení jarních prázdnin. Od 8. do 12. března bude v Trendu probíhat příměstský tábor, během kterého děti dvakrát navštíví zimní stadion, vyrazí na výlet po Českém středohoří a v keramických i tvořivých dílnách si vyrobí něco pěkného pro radost. Možnost se pobavit budou mít i děti, které rády pracují na PC nebo hrají společenské a sportovní hry.

V pátek 26. března pořádá DDM ve spolupráci s CVČ Hláska soutěž v pojídání palačinek. Soutěžící si budou moci vybrat ze slané i sladké verze tohoto oblíbeného pokrmu. Soutěž bude odstartována v 15 hodin v Trendu. Do soutěže je nutné se předem přihlásit.

28. března vás nemine již známá a oblíbená nedělní tvořivá dílna, zaměřená na Velikonoce. Na své si přijdou chlapci a dívky, jelikož se pod vedením lektorek z DDM budou vyrábět pomlázky i zdobit kraslice.

„Protože nás čekají velikonoční prázdniny hned začátkem dubna, nenechávají zaměstnanci Trendu nic náhodě a přicházejí s nabídkou příměstských táborů i na tyto dny. Během dvou dnů si děti budou moci připomenout další velikonoční vyrábění a zdobení, jak v tvořivých, tak v keramických dílnách. Nebude opomenuta ani sportovní činnost,“ říká Jarmila Vošahlíková, ředitelka DDM Trend.

I v dubnu proběhnou nedělní tvořivé dílny. Jednou z nich bude Enkaustika. „Dále připravujeme Den Země, Pasování malých čarodějnic a čarodějů spojené se soutěžemi a průvodem městem,“ dodává.