Mírové náměstí
12:00 Otevření tržiště
14:00 - 15.00 Historický průvod městem, ceremonie
15.00 - 20.00 Program na tržišti

Hlavní stage - Mírové náměstí
14:30 Slavnostní průvod
14:30 - 15:20 Bůhví (www.buhvi.cz)
15:40 - 16:30 O5&radeček (www.o5.cz)
16:50 - 17:40 YoYo Band (www.yoyoband.cz)
18:00 - 18:50 Žlutý pes (www.zlutypes.cz)
19:10 - 20:00 Laura a její tygři (www.lauranet.cz)
20:20 - 21:10 Pražský výběr (www.prazskyvyber.com)
21:30 - 22:20 Gipsy.cz (www.gipsy.cz)
22:40 - 00:00 Kabát (www.kabat.cz)
00:00 - 00:10 Ohňostroj
00:10 - 02:00 České srdce (www.ceskesrdce.cz)

Jazz and Swing - Dominikánské náměstí
14:00 - 15:00 Big band ZUŠ Litoměřice
15:00 - 16:00 Cuban Summer (www.cubansummer.com)
16:30 - 17:30 Quartet - Jan Kořínek and Groove
18:00 – 19:00 Chicken Soup (www.chickensoupmusic.com)
19:30 - 20:30 Jiří Stivín & CO. jazz system (www.stivin.cz)
21:00 - 22:00 Rhythm Desperados (www.rhythmdesperados.com)

Alternativa - Parkány u Máchových schodů
16:00 - 17:00 Jablkoň (www.jablkon.com)
17:20 - 18:20 MCH Band (www.mchband.cz)
18:40 - 19:40 Pavel Fajt – Drumtrek (www.fajt.cz)
20:00 - 21:00 Sestry Steinovy (www.sestrysteinovy.cz)
21:20 - 22:20 Tam tam orchestra (www.tamtam-orchestra.cz)

Dětská scéna - Parkoviště U Hvězdárny
14:00 - 15:00 Klauni
15:00 - 15:30 Dětská disco s Láďou Barákem
15:30 - 16:30 Mach a Šebestová
16:30 - 17:00 Dětská disco s Láďou Barákem
17:00 - 18:00 Michal Nesvadba (www.nesvadba.cz)

Revival stage - Parkoviště U Hvězdárny
18:50 - 19:40Smokie revival Praha s hosty Suzi Quatro a Tina Turner (www.smokierevival.cz)
20:00 - 20:40 Robbie W. (www.robbie-revival.wz.cz)
21:00 - 21:40 Queen (www.queenrevival-princess.com)
22:00 - 22:40 U2 Desire revival band (www.u2revival.com)

Oxygen Energy stage - Kostelní náměstí
18:00 - 20:00 Marvando
20:00 - 21:00 Tonez (www.duplexmost.cz)
21:00 - 22:30 Rewis (www.rewis.eu)
22:30 - 23:30 Ludweek (www.ludweek.cz/www.senzaparty.net)
23:30 - 01:30 DJ Michael Burian - Bohemia recordings( www.michaelburian.com)
01:30 - 03:00 Orbith Mersey (www.djorbith.com)
03:00 Yoop

Braní De La Maria - Parkány
15:00 - 15:45 Prodaná Ještěrka / rock / - UL - Lt
16:00 - 16:45 Safety Matches / progressive rock / - Lt (bandzone.cz/safety)
17:00 - 17:45 DOZZELA CHLLEBA (dozzelachlleba.wz.cz)
18:00 - 18:45 Beautiful Kafilery /hardcore metal/ - Louny (www.beautifulcafillery.cz)
19:00 - 19:45 Com@posed /crossover-progressive/ - Pha (www.com-posed.com)
20:00 - 20:45 Bad Victim /metalcore/ - Velké Meziříčí (www.badvictim.com)
21:00 - 21:45 Soustrast /hardcore-metal/ Lt -Pha (www.soustrast.cz)
22:00 - 22.45 Ignorance /agrotrash/ - Lt (www.volny.cz/ignorance)
23:00 - 23:50 Sputnik /elektropunk / - Pha (www.sputnikmusic.cz)
00:10 - 01.00 Scream Of The Lambs /necrocore/ - CL (www.screamofthelambs.com)
01.15 - 02.00 Povinný Výtěr /dadapunk / - LT (bandzone.cz/povinnyvyter)
Witacid sound system - raggae,dnb,Tek,HC + Live set & VJ K45HM1J (witacid.wz.cz)
2 x projekce, Fire show, Hemp shop

HIP HOP a Tech House - Parkány
14:00 - 17:00DJ Lost (HIP HOP)
17:00 - 20:00Dj Vendeleen, Shira, Pan Tau (HOUSE)
20:00 - 00:00Dj TIM BAKER /Real Estate-Elephanthaus Rec., Chicago,USA/, Paskvill, Quickie(TECH-HOUSE)
00:00 - 03:00Dj Dave, Elmis, Díno, Mc Decker /Mafiasound crew/(DRUMANDBASS)

MIMOŘÁDNÉ FILMOVÉ PROJEKCE
V RÁMCI VINOBRANÍ LITOMĚŘICE 2007


Kino Máj
17:00 Vinařství na Litoměřicku (Vlastimil Šafránek)
18:30 Dobrý ročník (USA 2006, 118 min) Hrají: Russell Crowe, Ridley Scott. Finanční expert se vrací na vinici, kde prožil nejkrásnější část dětství.
Letní kino
21:30 Vratné lahve

Vstupné na filmové projekce je součástí vstupu na Vinobraní Litoměřice 2007.