Dvě cesty do Roudnice
KDY: Kdykoli
KDE: Roudnice nad Labem
ZA KOLIK: Zdarma

Jestli neradi jezdíte stejnou cestou tam i zpátky, tento okruh by vás mohl zaujmout. Sice při něm ujedete 42 kilometrů, celá trasa je ale velmi nenáročná. Z Litoměřic vyjedete nejprve po Labské stezce až do Roudnice nad Labem. Tam si můžete odpočinout a navštívit například tamní zámek. Zpáteční cestou pak pojedete směrem k Chvalínu. Projedete přitom třeba i Bohušovice nad Ohří, kde stojí pomník mistra Jana Husa.

Sázejte květiny virtuálně
KDY: Kdykoliv
KDE: www.zeleneimperium.cz
ZA KOLIK: Zdarma

Počasí vhodné pro zahradničení je pryč. Pokud se rádi staráte o záhony a pěstujete květiny, můžete se o svou zahradu starat virtuálně. Internetová prohlížečová hra Zelené impérium je zcela zdarma. Po registraci na www.zeleneimperium.cz se rázem můžete starat o vlastní zahrádku. Přes mrkev a salát se postupně dostanete k dalším rostlinám. V začátku hry máte k dispozici jen omezený prostor, na zahrádce máte plevel a krtiny. Jako správný zahrádkář nesmíte zapomenout na vypletí všech záhonů.

Sledujte seriál Papírový dům
KDY: Kdykoli
KDE: Netflix

Strhující  španělský kriminální dramatický seriál Papírový dům se stal fenoménem. Záhadný muž přezdívaný El Profesor (Álvaro Morte), naplánoval největší loupež v hosorii Španělska. Aby mohl tento ambiciózní plán zrealizovat, najal si osm lidí, s mimořádnými schopnosti, kteří navíc nemají co ztratit. Všech pět sérií je možné sledovat na placené platformě Netflix. O zápletky, dramatické nebo překvapivé momenty není v tomto seriálu nouze. Na Netflixu naleznete celou řadu seriálů a filmů.

Kyvadlo vás zavede do Dünya 
KDY: Kdykoli
KDE: ehop.albi.cz/kyvadlo
ZA KOLIK: 1 259 Kč

Ve strategické hře Kyvadlo se zhostíte rolí mocných šlechticů, toužících zaujmout místo Věčného krále na trůnu země Dünya. Každý šlechtic je jako žádný jiný. V reálném čase budete vydávat příkazy svým služebníkům, spřádat lsti a rozšiřovat své panství o nové provincie. Za získané zdroje a hlasy pak budete postupovat na čtyřech stupnicích vítězství: moci, věhlasu, populařity a legendárního úspěchu. Využijte svého času moudře, protože hráč, jenž se na závěrečné radě ukáže nejpovolanějším vladařem, usedne na trůn Věčného krále.