Ochutnejte exotické ovoce
KDY: Sobota 26. března od 8 do 14 hodin
KDE: Tržnice Felixe Holzmanna, Litoměřice
ZA KOLIK: zdarma

Tradiční exotické trhy, které na severu Čech pořádá společnost Virunga, míří tentokrát do Litoměřic. V sobotu 26. března od 8 do 14 hodin máte možnost přijít na tržnici a koupit si exotické ovoce, které obvykle v obchodech neseženete. Ochutnejte něco nového.

Poutní slavnost ke svátku Zvěstování Páně
KDY: Sobota 26. března od 10:30
KDE: Severočeská galerie výtvarných umění v Litoměřicích a děkanství u Všech svatých, Litoměřice
ZA KOLIK: zdarma

Navštivte zajímavý program u příležitosti slavnosti svátku Zvěstování Páně. V 10:30 začíná poutní mše svatá, 13:30 zpívání z kresby, 16:30 slavnostní koncert souboru vokální hudby Madrigalion Praga. Od 10 do 15 hodin je možné navštívit česko-německou výsavu KC Řehlovice v Galerii Gotické dvojče Pění to! Es schäumt!

Ples jara a přátel vína zaujme
KDY: Sobota 26. března od 20 hodin
KDE: Dům kultury, Litoměřice
ZA KOLIK: 290 korun

Ples pro všechny tancechtivé nadšence. Tradiční jarní ples Vás přivítá atmosférou nadcházejících jarních dní, slavnostní náladou, vůněmi květin. Vstupenky se dají koupit i přes internet na stránkách Městských kulturních zařízení Litoměřice za 290 korun

Dětská karnevalová show pobaví
KDY: Neděle 27. března od 15 do 17 hodin
KDE: Dům Kultury, Litoměřice
ZA KOLIK: 120 korun

Show plná bezprostředního humoru, dětských písniček, soutěží a řádění s Tomášem a jeho kamarády. Akce probíhá ve velkém sále Domu kultury v Litoměřicích a představí se hudební divadlo Hnedle Vedle.

Zajděte na film Hledá se Nemo
KDY: Neděle 27. března od 10:30
KDE: Lovo Café, Lovosice
ZA KOLIK: zdarma

Dětský biograf v LovoCafé zve na další promítání. Tentokrát se můžete přijít podívat na film Hledá se Nemo. Nemo je obyčejný rybí kluk, který žije s otcem Marlinem. O maminku i sourozence přišel krátce po narození, když jejich příbytek v mořské sasance napadla dravá ryba. To je také důvod, proč ho Marlin až příliš úzkostlivě chrání před všemožnými nástrahami oceánu. Na rozdíl od syna není příliš nadšen skutečností, že je první školní den. Přesto Nema do školy odvede a předá zkušenému učiteli, rejnokovi Rayovi. Nemo se s novými kamarády během výuky zatoulá ke kraji útesu a po hádce s úzkostlivým otcem natruc podnikne riskantní plavbu k nedaleko kotvícímu člunu. Marlin se stane bezmocným svědkem toho, jak se jeho syna zmocní potápěč, a přes svou bázlivost se rozhodne syna za každou cenu najít. Vydává se na neuvěřitelně dlouhou a dobrodružnou cestu, aby svého milovaného synka zachránil.