Lito Fest
KDY: Sobota 25. července od 8 do 16 hodin
KDE: Tržnice Felixe Holzmanna, Litoměřice

Na Tržnici Felixe Holzmanna v Litoměřicích bude v sobotu 25. července plno. Farmářské trhy tam doplní několik minipivovarů. Na čepu budou piva Clock, Permon, Bad Flash, Chernobeer, Svatý Petr nebo Labuť. Kromě toho budou na návštěvníky čekat grilované pochoutky, kozí i ovčí sýry, uzeniny, samozřejmě čerstvá zelenina a ovoce nebo bylinky a pečivo, ale i řemeslné výrobky. Připraven bude i doprovodný program. Akce Lito Fest začíná v 8 a končí v 16 hodin.

Hudební večer na náměstí
KDY: Pátek 24. července od 18 hodin
KDE: Václavské náměstí, Lovosice
ZA KOLIK: Zdarma

Na Václavském náměstí v Lovosicích se v pátek uskuteční další z hudebních večerů. Tentokrát pod širým nebem zahraje od 18 hodin Karavana, Petra Band a Žab-Band. Vstupné na akci se neplatí.

Baťa & Kalábůf něžný beat a Bordo na zámku v Roudnici
KDY: Sobota 25. července od 19 hodin
KDE: Zámek Roudnice nad Labem
ZA KOLIK: 100/120 Kč

Na letní scéně zámku v Roudnici nad Labem se v sobotu rozezní beat. Na své fanoušky se na koncertě pod širým nebem těší Baťa & Kalábůf něžný beat a kapela Bordo. Areál se otevře už v 18 hodin, akce začne o hodinu později. Občerstvení je zajištěno. Vstupenky v předprodeji stojí 100 korun, na místě 120.

Kubánský večer na lodi
KDY: Pátek 24. července od 19 hodin
KDE: Přístaviště Litoměřice

Lidé si budou moci v pátek užít Kubánský večer na lodi. Na taneční vlně v kubánském stylu do nočních hodin návštěvníky na palubě čeká živá kubánská kapela, nabídka míchaných nápojů na baru a dobroty z grilu. Lidé budou mít výjimečnou příležitost vyzkoušet si s tanečníky latinsko-americké tance. Čeká je živá hudba s originálním repertoárem kubánských a latinsko-amerických rytmů. Nástup na loď je v Přístavišti Litoměřice v 19 hodin, následuje dvouhodinová plavba po městě.

Přes prsty pod širým nebem
KDY: Pátek 24. července od 21.30 hodin 
KDE: Zámek Roudnice nad Labem 
ZA KOLIK: 120 Kč

Film pod širým nebem. Možnost občerstvení. Nová komedie Petra Kolečka o lásce pod volejbalovou sítí a hlavně o tom, že člověk sice udělá hodně chyb, ale přesto vždycky přijde od života nová šance. Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich.

MasterCraft Wakesurf Tour
KDY: Pátek 24. července - neděle 26. července
KDE: Areál Wake&Fun Třeboutice
ZA KOLIK: Zdarma

Surfy, adrenalin a moře zábavy. Tak bude vypadat druhý závod ze série MasterCraft Wakesurf Tour, který se pojede o tomto víkendu na Labi v areálu Wake&Fun Třeboutice nedaleko Litoměřic. Závodit se bude v kategoriích Surf a Skim. Připraven je bohatý doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit třeba na živou hudební produkci v podání Dj Evryday, Dj Katcha či Dj Scarface. K dispozici bude fotostěna, půjčovna surfskatu či paddle boardů. Příchozí si mohou vyzkoušet surfový trénink od Jakuba Michny ze Surfr.cz. Start akce je v pátek a závodit se bude po celý víkend. Finále by mělo být v sobotu kolem 15 hodiny. Vstup se neplatí.