Cizinci mezi námi
KDY: Pátek 15. října od 9 do 10 hodin
KDE: Knihovna K. H. Máchy, Litoměřice
ZA KOLIK: zdarma

Chcete si poslechnout jeden zajímavý lidský příběh? Rádi byste si poslechli, jak cizinec vnímá Česko? Zajímá vás, jak to funguje v Sýrii? Od pana Rameha se dozvíte nejen to, jak si zvykl na život v Česku, ale také informace o společnosti a kultuře země, ze které pochází. Akci pořádá knihovna Karla Hynka Máchy v Litoměřicích.

Užijte si páteční večer s DDM Rozmarýn
KDY: Pátek 15. října od 17 hodin
KDE: DDM Rozmarýn
ZA KOLIK:

Dům dětí a mládeže Rozmarýn pořádá večer deskových her. Přijďte si vyzkoušet některé z řady deskovek, které pro Vás máme připravené, nebo přineste svou a naučte jí ostatní.Akce vhodná pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Navštívit také můžete večerní keramiku. Keramika rozvíjí fantazii a kreativitu. Učí vztahu k materiálu, zdokonaluje vnímání prostoru a konstruktivní myšlení. Máš nápady a nemáš je kde ralizovat nebo se chceš jen odreagovat a vyzkoušet něco nového? Pak je naše otevřená dílna právě pro tebe. Vstupné se platí 300 korun za dospělého a 200 za dítě.

Beseda s novinářkou vás zaujme
KDY: Pátek 15. října od 18 hodin
KDE: Sbor ČCE, Rooseveltova 7, Litoměřice

Renata Kalenská, novinářka Deníku N bude hostem besedy, kterou pořádá Českobratrská církev evangelická. Nenechte si ujít zajímavou besedu, na které se dozvíte celou řadu informací.

Sobotní drakiáda vás pobaví
KDY: Sobota 16. října od 14:30
KDE: Sraz u Penny marketu v Pokraticích

Další zajímavou akcí DDM Rozmarýn je drakiáda. V sobotu 16. října od 9 do 12 hodin bude probíhat na dopravním hřišti výroba draků, cena je 50 korun za jednoho. Následně proběhne pouštění draků, sraz účastníků je ve 14:30 u Penny merketu v Pokraticích.

Holki live ve Shaker baru
KDY: Sobota 16. října od 23 hodin, otevřeno od 21 hodin
KDE: Shaker bar, Litoměřice
ZA KOLIK: 250 korun

Po velkém úspěchu a na Vaše speciální přání pro Vás Shaker bar připravil akci se skupinou HOLKI. Akce začíná ve 23 hodin, otevřeno je o dvě hodiny dříve.