Na cestě po Českém středohoří
KDY: Kdykoliv
KDE: Internet
ZA KOLIK: Zdarma

V současné době je cestování výrazně omezené vládními nařízeními. Vydejte se tedy prostřednictvím pořadu České televize Na cestě po Českém středohoří. S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem se vypravíte do kraje starých pověstí českých na Hromovou horu, šikmou věž nebo vyhlídkovou kopuli ve tvaru kalichu. Údolím nedaleko Třebenic protéká bájná řeka Modla a podle pověsti právě tudy kráčela kněžna Libuše vstříc oráči Přemyslovi. Je to jen jedna z mnoha bájí, které se údajně odehrávaly v tomto kraji, jemuž tvarem královské koruny vévodí hrad Hazmburk. Stopáž dílu je 26 minut. 

Podívejte se na film Po čem muži touží
KDY: Kdykoliv
KDE: Internet
ZA KOLIK: Předplatné od 199 kč měsíčnš

Pokud máte rádi české filmy, můžete se podívat na snímek z roku 2018 Po čem muži touží. Sukničkář a bývalý šéfredaktor časopisu pro muže v opilosti vysloví přání, díky kterému se ještě víc přiblíží opačnému pohlaví. V české komedii s romantickými prvky hrají Anna Polívková, Jiří Langmajer nebo například Tatiana Pauhufová. Na film se můžete podívat například na platformě Netflix, jejíž předplatné začíná na 199 korunách měsíčně.

Poslechněte si koncert Jaromíra Nohavici
KDY: Kdykoliv
KDE: Internet
ZA KOLIK: Zdarma

Populární český písničkář a ostravský patriot Jarek Nohavica na svém youtubeovém účtu zveřejnil první dva koncerty k Mezinárodnímu dni žen. V prvním koncertu zazněly například písničky Darmoděj, Kometa, Mam jizvu na rtu nebo Zítra ráno v pět. V rámci druhého pak Amerika, Až to se mnou sekne, Babylon nebo Dokud se zpívá, ještě se neumřelo. Záznamy úvodních dvou koncertů jsou na internetu k poslechnutí zdarma. 

Zahrajte si hru Activity
KDY: Kdykoliv
KDE: E-Shopy
ZA KOLIK: Od 639 Kč

Activity Original je zábavná multigenerační společenská hra pro celou rodinu – nová verze s více pojmy. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům do časového limitu sdělit pojem, který jste si vytáhli na kartičce. Máte ale vždy stanoven i způsob, jakým musíte onen pojem sdělit – kresbou, pantomimou nebo opisem jinými slovy tak, aby je spoluhráči poznali. Hra obsadila 1. místo v soutěži Hračka roku 2011.

Tvořte slova ve hře Scrabble
KDY: Kdykoliv
KDE: E-shopy
ZA KOLIK: Od 689 Kč

Scrabble Original je klasická stolní hra, která pomáhá k rozvoji slovní zásoby. Na herním plánu připomínajícím prázdnou křížovku hráči z náhodně vytažených písmen sestavují slova. Každé písmeno má svoji bodovou hodnotu, a za každé úspěšně vytvořené slovo se hráči sčítají body. Vyhrává hráč s nejvyšším počtem bodů.