Podřipský skok
KDY: Sobota 11. července od 8 do 16 hodin
KDE: Fotbalové hřiště, Horní Beřkovice

Nevšední závody čekají na milovníky zvířecích sportů v sobotu 11. července v Horních Beřkovicích. Mezi 8. a 16. hodinou se na fotbalovém hřišti uskuteční Podřipský skok, závody v králičím hopu. Mezi disciplíny patří rovinná dráha, parkur, skok daleký i vysoký. Návštěvníci uvidí nevšední sport, který dobývá svět a který proběhne dle pořadatelů vůbec poprvé v Ústeckém kraji. Na místě bude k dispozici také občerstvení, a to pizza z pece, BBQ žebra, klobásky a uzené makrely. Makrely je třeba rezervovat na telefonu 736 127 283.

Altros Rockfest 2020
KDY: Čtvrtek 9. 7. 2020 až sobota 11. 7. 2020
KDE: Zámek Roudnice nad Labem
ZA KOLIK: 150-350 Kč

Jubilejní 20. ročník rockového festivalu ALTROS ROCKFEST, který nově našel své místo v Roudnici nad Labem. Přehlídka rockových kapel z celé republiky a regionu se uskuteční na letní scéně zámecké zahrady.

Taneční odpoledne
KDY: Neděle 12. července od 15 hodin
KDE: Kulturní centrum Litoměřice
ZA KOLIK: 80 Kč

Pokud máte rádi tanec, neměli byste na této akci chybět. Kulturní centrum Litoměřice chystá další taneční odpoledne. Tentokrát vás pobaví kapela Vivasong Víti Vávry, jedná se o profesionální živou hudbu pro všechny generace. Uslyšíte písničky, které máte rádi.

Poslední dny věznění
KDY: Do 3. ledna 2021
KDE: Malá pevnost Terezín

Dokumentárně-historická výstava k 75. výročí osvobození nacistických represivních zařízení v Terezíně a Litoměřicích s názvem Poslední dny věznění a první dny svobody je k vidění v předsálí kina Malé pevnosti Terezín.

Lovo Rockfest
KDY: Pátek 10. července od 17 hodin
KDE: Lesopark Osmička, ulice Přívozní
ZA KOLIK: 100 Kč
Fanoušci rockové hudby si zcela jistě přijdou na své. V pátek 10. a v sobotu 11. července se koná historicky první ročník Lovo Rockfestu. Páteční program začíná v 17 hodin vystoupením Loco Loco. Sobotní program začíná už ve 13:30, kdy se představí Curlies.