Zajděte na výstavu
KDY: Sobota 1. října 
KDE: Hrad, Litoměřice
ZA KOLIK: Zdarma

Pokud máte rádi fotografie, můžete navštívit výstavu Letem světem. Probíhá v litoměřické hradní galerii od soboty 1. Října do konce měsíce.

Fotografie na nádraží zaujmou
KDY: Denně
KDE: Vlakové nádraží, Litoměřice
ZA KOLIK: Zdarma

Pokud patříte mezi cestující využívající vlak, neměli byste si nechat ujít výstavu fotografií na nádraží Litoměřice-město. Prohlédnout si můžete fotografie Jindřicha Trojana. Obdivovat můžete přírodu severočeského regionu.

Jóga pro dospívající
KDY: Sobota 1. října od 9:30 do 10:15
KDE: Knihovna Karla Hynka Máchy, Litoměřice
ZA KOLIK: Dobrovolné vstupné

Máte doma teenagera, který se hrbí u počítače či nad knížkami, je unavený a zkrácený? Pak jsou lekce jógy to, co mu pomůže překonat neklid a naučit se správně relaxovat. Pokud si s sebou vezmete podložku, budete mít výhodu.

Cabaret Šulin Růž v Roudnici
KDY:  Sobota 1. října od 19 hodin
KDE: Kulturní dům, Roudnice nad Labem
ZA KOLIK: Předprodej 300 korun, na místě 320 korun

Nejúspěšnější česká travesti show míří do Lovosic, s novým zábavným pořadem nazvaným „Cabaret Šulin Růž“. Na své si přijdou nejen milovníci tance, ale také dobré zábavy a legrace. Těšit se na vás budou oblíbené tváře – Dolores, Cathrin, Gina, Saša a Naira. Přijďte se přesvědčit, jak snadno se z pánů Lukáše, Martina, Jirky, Nikolase a Alexandra stanou známé zpěvačky, které při svých vystoupeních parodují. Pořad je parodií na známý Cabaret Moulin Rouge v Paříži a zaujme Vás nejen velkou jevištní scénou a tancem, ale také více jak sedmdesáti výpravnými kostýmy a vtipnými scénkami. Společně s nimi nahlédnete také do zákulisí a příprav každého divadelního představení či velké show.

Tanečky o páté pobaví
KDY: Neděle 2. října od 17 hodin
KDE: Kulturní dům, Roudnice nad Labem
ZA KOLIK: Předprodej 100 korun, na místě 120 korun

Přijďte oslavit do kulturního domu v Lovosicích Mezinárodní den seniorů. K tanci a poslechu v neděli zahraje oblíbená kapela Evergreen.

Vydejte se mezi dinosaury
KDY: Do neděle 2. října
KDE: Výstaviště Zahrady Čech
ZA KOLIK: 350 korun, děti 300 korun

Na Výstavišti Zahrady Čech můžete cestovat mezi dinosaury. Jedná se o interaktivní představení, vedené formou přednášky, která je koncipována pro děti předškolního věku a děti na základních školách na téma život dinosaurů v druhohorách. Toto představení je doplněno replikami fosilií ve skutečných velikostech a animatronickými dinosaury různých velikostí od malých mláďátek až po sedmimetrové exempláře. Naši dinosauři jsou ovládáni 1 až 2 operátory a interagují s obecenstvem. Děti tak získávají dojem, že se setkávají se skutečným živým tvorem. Délka programu je cca 100 minut.