TÉMA

Stadion Litoměřice 2011/2012

Stadion hraje poprvé doma, hostí Olomouc

Litoměřice – Hokejisté prvoligového Stadionu Litoměřice se poprvé v nové sezoně představí na domácím ledě, kde přivítají dnes od 17 hodin Olomouc.

Stadion se probudil pozdě, body nemá

Hradec Králové /AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE/ - Start do nové sezony hokejistům Stadionu Litoměřice nevyšel. V utkání prvního kola prohráli na ledě favorizovaného HC VCES Hradec Králové 4:2.

V Kalich Aréně se slavilo, Stadion získal body

Litoměřice /FOTOGALERIE, ANKETA/ – Dva body získali hokejisté prvoligového Stadionu Litoměřice v sobotním duelu, když na domácím ledě zdolali nebezpečnou Olomouc, proti které se jím v minulém ročnmíku vůbec nevedlo.

Trenér Tvrzník: Dnes tam byl důraz i pohyb

Litoměřice – Po prvním domácím utkání Stadionu byl spokojenější trenér litoměřických hokejistů Daniel Tvrzník.

Stadion špatně začal, ale dobře skončil

Beroun – Hokejisté prvoligového Stadionu Litoměřice si v pondělním duelu v Berouně vedli skvěle, když porazili domácí Medvědy 4:1.

FOTOGALERIE: Stadion doma zkolaboval

Litoměřice – Po dvou vydařených duelech hokejisté prvoligového Stadionu Litoměřice tvrdě narazili.

Stadion doma zklamal, inkasoval sedmkrát

Litoměřice – Po dvou vydařených duelech hokejisté prvoligového Stadionu Litoměřice tvrdě narazili. Na domácím ledě podlehli ve středečním duelu 4. kola Dukle Jihlava 2:7.

Stadion na Kadaň neumí

Kadaň – Hokejistům Stadionu Litoměřice se proti Kadani nevede.

Stadion neuspěl ani v Šumperku

Šumperk – Po víkendové porážce v Kadani neuspěli hokejisté Stadionu Litoměřice ani v dalším prvoligovém duelu.

Reportáž: Slavii spláchla smršť v polovině střetnutí

Litoměřice – Prvoligoví hokejisté Stadionu Litoměřice porazili v utkání 7. kola v domácí Kalich Aréně Horáckou Slavii Třebíč díky vydařené druhé třetině.

Stadion si z Písku odvezl dva body

Písek – Hokejisté Stadionu Litoměřice na jihu Čech v dalším kole I. ligy uspěli, když zvítězili po prodloužení 3:2. Dorážkou se o to zasloužil v 62. minutě Kružík.

Stadion bude hostit mužstvo z Benátek

Litoměřice – Na bodový zisk v Písku chtějí ve středu navázat i v domácím prostředí hokejisté Stadionu Litoměřice.

Stadion nestačil na Benátky

Litoměřice – Dotahovali, ale na body nedosáhli. Hokejisté Stadionu Litoměřice podlehli ve středečním prvoligovém duelu na domácím ledě Benátkám 3:4.