Píseň Vlci si vybrali jako titulní melodii tvůrci filmu Spící město. Dobrodružný thriller pro děti a teenagery byl natočen podle stejnojmenné knihy a před několika dny vstoupil do českých kin.

„Je to vždy radost, když si někdo všimne vaší práce. Navíc poctou, když si vaší píseň do svého filmu vybere vynikající režisér, jakým je Dan Svátek. Děj videa k písni Vlci mapuje scény z filmu, které pouze doplňuji svým zpěvem ve scenériích potemnělé krajiny České Kanady, kde se film natáčel,“ říká Kateřina Marie Tichá, čerstvá držitelka Ceny Anděl v kategorii Objev roku. Se svojí doprovodnou skupinou Bandjeez je právě uprostřed koncertní sezony. Společně vystupují například na všech letních koncertech kapely Kryštof, na samostatných akcích i festivalech.

Zdroj: Youtube

Nový singl doprovázený videem k písni Vlci ukazuje, že kariéra talentované autorky a zpěvačky dostala za poslední rok řadu nových impulsů. Fanoušci se o tom mohou přesvědčit 21. října při již několikrát odloženém křtu jejího alba Sami v pražské Malostranské Besedě.