deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Otevření veřejné toalety: Místní jej slavili v San Francisku, veřejná toaleta je v přepočtu 40 milionů.
Dnes bude převážně zataženo: Nejvyšší denní teploty 6 až 10 °C, na jihozápadě Čech kolem 5 °C, v 1000 m na horách kolem 0 °C.
Úspěch fotbalistů Interu Milán: Porazili 2:1 městského rivala AC a získali 20. italský titul. Pět kol před koncem ligy mají v čele nedostižný náskok.
Případ psychiatra Cimického: Soud by měl dnes začít vyslýchat poškozené ženy.
Běloruský soud odsoudil Ukrajince: Ten před povoláním do války odplul do Běloruska na nafukovací matraci.
Romský památník v Letech je hotový: Otevře se za účasti premiéra i ministrů. Řidič měl nehodu na Novoměstsku: Nadýchal přes tři promile alkoholu. Případy, které řešili policisté na Strakonicku: Řidič pod vlivem alkoholu a zloděj, který auto nejen vybral, ale i obral. Historie letectví v Liberci: Spolek Letci Liberec zve na výročí.
Záplavy v Číně: Vyžádaly si evakuaci 60 000 lidí, tři úmrtí a 11 pohřešovaných.
Povinnost sociální sítě X: Musí celosvětově zablokovat přístup k videu s útokem v kostele u Sydney.
Vondroušová cenu Laureus nezískala: Hlavní trofeje mají Djokovič a Bonmatíová. Za comeback roku byla oceněna gymnastka Simone Bilesová.
Projekt POHO park v Karviné: Dostal přiklepnutou dotaci z evropského Fondu pro spravedlivou transformaci. Dopravní nehoda na Ústecku: Auto skončilo na boku v potoce. Zasahovaly čtyři jednotky hasičů. Mají znovu historickou podobu: Varhany v Bučovicích prošly náročnou obnovou. Provoz vlaků mezi Č. Třebovou a Přerovem stojí: Zastavil jej střet vlaku s člověkem mezi stanicemi Lukavice na Moravě a Zábřeh na Moravě. Dopravní kolaps v Karviné: Na čtyři měsíce se uzavře spojnice mezi městem a doly ČSM sever a ČSM jih. Atraktivní výstava potrvá od čtvrtka do neděle: Jarní Flora Olomouc se rozzáří Galaxií květin s posezením.
Hokejisté Kladna se udrželi mezi elitou: Ve čtvrtém utkání baráže o extraligu zvítězili nad Vsetínem 4:3, ovládli sérii 4:0.
Prohlášení Joea Bidena: USA rychle pošlou Kyjevu zbraně a protivzdušnou obranu, řekl americký prezident.
První trestní proces s exprezidentem USA: Trumpova platba pornoherečce dle obžaloby patří ke spiknutí; obhajoba to popírá.
Policie hledá svědky: Muž ze Slovenska zemřel na ulici v Ostravě-Vítkovicích.
Druhé ligové finále: Basketbalistky USK Praha jej prohrály na hřišti Žabin Brno 69:71. V soutěži utrpěly první porážku od r. 2013.
Korupční kauza v Liberci: Část opozice vyzvala primátora k odstoupení. Velký Kosíř byl plný policistů a hasičů: Hledali cvičně šest opilých mladíků.