deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Nový ředitel St. ústavu pro kontrolu léčiv: Bude jím podle ministerstva zdravotnictví Tomáš Boráň, který vede tamní sekci registrací. Jmenován bude k 1. květnu.
Historické a vzácné nálezy na jednom místě: V Pelhřimově vznikne depozitář.
Rozhodnutí teplického okresního soudu: Třem obžalovaným kvůli rvačce v Dubí soud vyměřil nepodmíněné tresty.
Tragédie na Rallye Šumava: Usmrcení z nedbalosti? Nehodu prověřují kriminalisté. Cena prezidenta filmového festivalu K. Vary: Konkrétně za mimořádný přenos české kinematografii, převezme ji na letošním 58. ročníku herec Ivan Trojan. Nehoda traktoru a auta u Dlouhé Brtnice: Ke srážce došlo při předjíždění. Z Pelhřimova až na Lipno: Autobusová linka nově jezdí z Vysočiny k Českému moři.
Jednání nejvyšších armádních představitelů: V Liblici začalo setkání náčelníků generálních štábů armád V4.
Válka v Gaze dnes pokračuje 200. dnem: Podle Hamásu zahynulo 34 183 Palestinců.
Nehoda u Blovic: U Kotousova vzplál autobus. Nikdo ze 44 cestujících nebyl zraněn.
Krach manželství u české tenistky: Wimbledonská vítězka Markéta Vondroušová se po dvou necelých letech rozvádí.
Rozhodnutí České národní banky: Příští týden možná ještě sníží úrokové sazby. Poté bude k dalšímu snižování sazeb přistupovat opatrně, řekl guvernér.
Památník holokaustu Romů a Sintů v Čechách: Otevřelo jej v Letech Muzeum romské kultury. Stojí v místě, kde byl za války koncentrační tábor pro Romy.
Větrný park ve Mšeném-lázních: Záměr dělí obec, ve hře je i referendum. Státní vol. komise vylosovala čísla pro eurovolby: Koalice Spolu bude kandidovat s číslem 17, Piráti s 23, Starostové s 21. ANO má číslo 14, SPD získalo trojku. Na dálnici D6 stojí provoz: U Letiště Václava Havla došlo k nehodě šesti aut a autobusu. Kříženec Ben měl smůlu na majitele: V útulku čeká na novou šanci přes dva roky.
Chladné počasí by mělo vydržet až do pátku: V noci a k ránu bude dál mrznout, ve vyšších polohách sněžit.
Táborští strojvedoucí se už školí na nové vlaky: Do provozu mají vyrazit v létě.
Koho zadržela německá policie: Spolupracovníka lídra kandidátky Alternativy pro Německo pro eurovolby. Měl předávat Číně informace z europarlamentu.
Nehodlal se smířit s postihem: Pokutu, kterou dostal za vulgarity, hnal fanoušek Varů až k Ústavnímu soudu. Muž z Ostravy se stal obětí sexuálního vydírání: Zveřejnili jeho intimní video.
Noc byla na většině míst opět mrazivá: Někde teploty klesly pod minus 10 stupňů. Největší mráz byl na Rolavě na Sokolovsku, minus 15,7 stupně.
Skandál v Hlučíně: Starostka měla ovlivnit výběrové řízení, policie je na nohou. Petr Sepeši a tragický konec: Smrt ve Františkových Lázních je stále záhadou. Dnes by zpěvák oslavil 64 let.