deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Voyager 1 znovu vysílá: Technici NASA dokázali na dálku opravit 46 let starou sondu, která je nejvzdálenějším lidským objektem ve vesmíru.
Fotbalista Limberský u soudu popírá vinu: Zodpovídá se z obžaloby z ozbrojeného vydírání. Nový kruháč i obří přemostění: Výstavba dálnice D4 vstupuje letos do závěrečné sezony. Kauza vítkovického fotbalu: Verdikt si vyslechli činovníci i trenéři. Škodu žalobce vyčíslil na téměř osm milionů korun. Panelákem v Olomouci otřásl výbuch: Podle policie tam explodovala cíleně umístěná pyrotechnika. Příjemná novinka pro cyklisty i turisty: Samoobslužný bar na Třeboňsku zve k posezení. Nabízí i něco na zub. Incident ve škole na Tachovsku: Policie zde zadržela muže s nožem.
Slovenská sbírka na nákup munice pro Ukrajinu: Bude pokračovat, byť výrazně překročila původní plán vybrat milion eur, oznámili její organizátoři.
Šéfem Voj. zpravodajství by mohl být Bartovský: Nahradit by měl Jana Berouna, který VZ řídí od roku 2014.
Unikátní trofej čeká na vítěze NBL: 3D tiskaři z Liberce se u výroby zapotili. Hrdinský čin děčínského strážníka: Zloděj se neštítil okrást seniorku o kabelku. Dohnal jej strážník v civilu.
Útočník Jakub Voráček ukončil hokejovou kariéru: Mistr světa z roku 2010 kvůli následkům otřesu mozku nehrál od listopadu 2022.
Příprava hokejové reprezentace před MS: Zapojí se do ní i kladenský obránce Jiří Ticháček. K týmu se přidá tento týden na Slovensku.
Připomínka holokaustu v Letech je hotová: Nový památník si prohlédne i premiér.
Volný obchod s Ukrajinou: Europoslanci schválili jeho prodloužení. Bude nadále bez cel a kvót, ale s opatřeními na podporu evropských farmářů.
Útok na zpravodajský web České noviny: Dnes dopoledne na web neznámý útočník umístil 2 smyšlené texty, jež nepocházejí z produkce ČTK.
Statečné psí srdce: Ocenění v anketě získalo za rok 2023 šest psů.
Útok psa ve Žďáru nad Sázavou: Život pokousané ženy visí na vlásku.
Moneta Money Bank vyplatí 4,6 miliardy Kč: Konkrétně akcionářům na dividenách, a to z loňského čistého zisku 5,4 miliardy Kč. Dividenda bude činit 9 Kč na akcii.
Ázerbájdžánská ropa: Loni pokryla více než 1/4 české spotřeby. ČR byla 10. nejvýznamnějším partnerem země pro vývoz ropy, řekl Lipavský.
Samí švábi, živí i mrtví: Indické bistro v Českých Budějovicích zavřela inspekce.
Musk obvinil Austrálii z cenzury: Důvodem je nařízení odstranit z X násilné video.
Zamkněte kočky na noc doma: Rožmitálské tulačky čeká odchyt a kastrace.
Nový ředitel St. ústavu pro kontrolu léčiv: Bude jím podle ministerstva zdravotnictví Tomáš Boráň, který vede tamní sekci registrací. Jmenován bude k 1. květnu.
Historické a vzácné nálezy na jednom místě: V Pelhřimově vznikne depozitář.