V hale o rozměrech 10x15 metrů začaly hořet cívky s polyamidovým vláknem, polyester, aramid a obalový materiál. K likvidaci požáru vyjelo 5 jednotek Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje a několik jednotek Sboru dobrovolných hasičů. 

„Na místě je vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru, který provádí šetření ohledně okolností vzniku požáru. Pracuje se s možnostmi, že požár zapříčinil úder blesku, vadná elektroinstalace nebo nedopalek cigarety,“ vysvětlil Milan Grmela, jednatel společnosti Glanzstoff Bohemia.

U požáru asistovala i posádka vozu Zdravotnické záchranné služby. „Při požáru se jeden muž nadýchal kouře a byl transportován na interní oddělení litoměřické nemocnice,“ upřesnil mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

Dle zprávy z Operačního střediska HZS není ohroženo obyvatelstvo v přilehlé části Lovosic. Přerušen byl provoz na úseku silnice v okolí Lovochemie.

Nikola M. (28 let) je obžalována ze zločinu těžkého ublížení na zdraví. Údajně měla třást se svým půlročním synem tak dlouho, až ho zabila. Obžaloba ji viní také z prodeje drog.
Matky zabitých dětí před soudem. Ve hře jsou zřejmě i drogy
Svoz odpadu začíná. Ilustrační foto.
Unikátní projekt třídění. V Čížkovicích chtějí spalovat jen biologický odpad