„Nejlépe se vedlo Lukáši Rúžovi, který ani v jednom ze svých utkání nezaváhal a zaslouženě si vybojoval zlato. Zejména díky úspěšnému boji na zemi, kde vyhrál většinu utkání," poznamenal trenér Tomáš Vytlačil.

MLADÍ judisté SJ Litoměřice nezklamali. „Velmi sebejistým způsobem procházeli turnajem i další naši borci. Vašek Nováček se bez zaváhání ve své váhové kategorii probojoval až do finále, kde soupeře hned několikrát hodil. Bohužel kvůli nestandardnímu úchopu mu techniky nebyly rozhodčím uznány. V závěru utkání si soupeř počkal na další z Vaškových technik, kdy se mu podařilo kontrovat a převážit výsledek zápasu na svou stranu," litoval kouč.

Dobře si počínal i Jakub Venhoda, který s velkým přehledem prošel se třemi výhrami do finále. V boji o zlato však soupeře podcenil a hned na první útok zareagoval se zpožděním, takže nechal protivníka zvítězit. „Poslední stříbro přidal ještě Honza Vokál. Po jistém postupu ze skupiny nezaváhal ani v semifinále.

V boji o zlato však podlehl svému tradičnímu soupeři. Překvapením byl kvalitní výkon Daniela Bayera, který startoval na svém prvním velkém turnaji.

Danovi se v silné konkurenci podařilo rychle adaptovat a po úvodní prohře se dokázal čtyřmi výhrami vyšplhat na zaslouženou bronzovou pozici. Těsně pod stupni vítězů, na pátých místech,  skončili Kuba Kalina, Karolína Koldová, Erik Klein a Patrik Gabštůr, kteří vybojovali alespoň jedno vítězství."