Utká se zde v každé disciplíně 32 nejlepších plavců z Čech. Samotná účast na těchto soutěžích už tedy vypovídá o určitých kvalitách plavců.

"V Plzni se z našich nejvíce dařilo Anežce Součkové, která získala dvě stříbrné medaile na tratích 50 a 100 metrů motýlek. K tomu přidala jednu bronzovou medaili na 100 metrů polohový závod," prozradil hlavní trenér PK Litoměřice Štěpán Šetek.

Další litoměřickou plavkyní byla v Plzni Adéla Chalupová. Té se nejlépe dařilo v disciplíně 800 metrů volný způsob, kde skončila osmá. Dalšími plavkyněmi, které reprezentovaly litoměřické plavání byly Markéta Málková v disciplínách 100 metrů motýlek, 100 a 200 metrů znak a Vanda Křečková na 100 metrů motýlek. Obě si zlepšily osobní rekordy a skončily v druhé a v třetí desítce.

V Mladé Boleslavi měl litoměřický oddíl jedinou zástupkyni a to Michaelu Plašilovou. Všechny své starty proměnila v osobní rekordy a skončila čtyřikrát na 11. místě.