Přitom začali aktivně a po spolupráci se Sedláčkem otevřel skóre Macháček – 0:1. Jenže v 11. min. domácí srovnali a převzali otěže utkání. Dvěma slepenými góly pak odskočili na 3:1. A i když hosté snížili, ještě do poločasu se znovu prosadilo Vysoké Mýto. Ani ve druhé části se výkon Gardenline nezlepšil a domácí v poklidu přidávali další branky.

Výhra pořádajícího výběru byla zasloužená, což přiznal kouč litoměřických futsalistů Vlastimil Bartošek. „Úvod nám patřil. Drželi jsme se pokynů, domácí k ničemu nepouštěli a zaslouženě vedli. Poté jsme ale nedali další šance a začali hrát nekoncentrovaně. Byli jsme nedůrazní a domácí to trestali. Druhá půle ani nejde komentovat. Mysleli jsme, že se Nejzbach porazí sám. Musíme se vrátit k poctivé hře každého hráče."

Že Litoměřickým patřil začátek, to trenér vítězů Roman Páral nezpochybňoval: „Nedostali jsme se do tempa. V té fázi nás podržel Gerčák. Litoměřice byly ze začátku aktivnější a lepší. Když se nám podařilo vyrovnat, tak jsme vývoj otočili. Byli jsme připraveni i na jejich power play, ze které jsme neinkasovali. Výsledek je zasloužený. Hráli jsme důrazně a futsalově. Podali jsme dobrý výkon."

Další zápas sehraje tým Gardenline 14. prosince se Spartou (Lovosice, 19:05 hod.).

FC Nejzbach Vysoké Mýto – Gardenline Litoměřice 7:2 (4:2)

Branky: 11. Vácha (L. Gerčák), 17. Rališ (Šabata), 18. Vágner (Šabata), 20. Michalec (Vladyka), 24. Michalec, 31. Michalec, 32. Novák – 5. Macháček (Sedláček), 19. Taverna (Tichý). ŽK: 1:1. ČK: 0:0. Rozhodčí: Nagy, Čurda. Diváci: 400.
●FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák – Jeníček, Michalec, Vágner, Novák, Rališ, Vladyka, Jiráský, Vácha, Šabata, Vodrážka, Koblasa, Simon.
●Gardenline Litoměřice: Vavrek (Bartůněk) – Rodrigo, Danilinho, Blažek, Macháček, Tichý, Filinger, Zapletal, Hrdý, Žampa, Krok, Sedláček.