Jednotlivci KP I. třídy: 1. Franěk (Filipov A), 29 vítězství, 2 prohry, úspěšnost 93,55%, 2. Fencl (Lenešice), 23, 7, 76,67%, 3. David (Litvínov B), 75,86%, 4. Čejka (Litvínov B), 20, 8, 71,43%, 5. Petrlík (Smolnice), 24, 10, 70,59% …22. Červenka (Roudnice B), 14, 12. 53,85%.

1.    KST Jirkov C        7    0    4    0    86:83    25
2.    TTC Litvínov B        7    0    4    0    93:61    25
3.    Chemička Ústí         7    0    2    0    75:53    23
4.    Baník Most D        7    0    2    0    76:51    23
5.    Severotuk Ústí E        7    0    1    1    73:41    22
6.    Sokol Lenešice         6    0    3    0    71:64    21
7.    Sokol Filipov         5    1    3    0    81:67    20
8.    Sever Ústí B        5    0    4    0    74:61    19
9.    B. Březenecká         4    0    7    0    75:96    19
10.    Smolnice         4    0    5    0    76:68    17
11.    KST Most         3    0    8    0    58:87    17
12.    SKST Teplice B        3    1    5    0    62:70    16
13.    TTC Roudnice B        1    0    8    0    37:84    11
14.    Č. Kamenice         0    0    9    0    39:90    9


KP II. třídy:
1. J. Novák (Roudnice D), 19, 1, 95%, 2. Culek (Chemička Ústí B), 36, 4, 90%, 3. Steif (Lovosice), 36, 4, 90%, 4. Kysilka (Roudnice D), 26, 6, 81,25%, 5. Jindřich (Terezín), 26, 6, 81,25%…8. Hrádek (Roudnice C), 15, 5, 75%, 10. V. Novák (Štětí B), 28, 12, 70%, 22. Bartošek (Kalich Litoměřice), 19, 17, 52,78%.

1.    Sokol Terezín         9    1    0    0    105:75    29
2.    ASK Lovosice         6    2    2    0    100:80    24
3.    Chem. Ústí B        6    2    2    0    100:80    24
4.    Roudnice D        7    0    3    0    105:75    24
5.    Sokol Filipov B        5    3    2    0    105:75    23
6.    Roudnice C        6    0    4    0    103:77    22
7.    Sever Ústí C        5    0    5    0    88:92    20
8.    SK Štětí B        4    1    5    0    94:86    19
9.    SKST Děčín B        3    1    6    0    83:97    17
10.    GPD Benešov        2    1    7    0    67:113    15
11.    Kalich Litoměřice        1    1    8    0    68:112    13
12.    MARKET Ústí        0    0    10    0    62:118    10


Regionální přebor I. třídy: 1. Steif (Lovosice B), 12, 0, 100%, 2. Kloub (Sokol Mnetěš), 22, 2, 91,67%, 3. Cedrych (Bechlín), 35, 4, 89,74%, 4. Skrbek, 38, 6, 86,36%, 5. Slavík (oba Terezín B),     37, 6, 86,05%

1.    Sokol Terezín B        11    0    0    0    157:41    33
2.    SKST Bechlín        9    1    1    0    138:60    30
3.    Sokol Bohušovice        8    0    3    0    105:93    27
4.    Sokol Mnetěš         6    1    4    0    115:83    24
5.    TTC Roudnice E        5    1    5    0    103:95    22
6.    ASK Lovosice B        5    0    6    0    85:113    21
7.    SK Štětí C        4    2    4    0    85:95    20
8.    Sokol Terezín C        4    0    7    0    73:125    19
9.    TTC Roudnice F        3    0    7    0    74:106    16
10.    Kalich Litoměřice B        3    0    7    0    67:113    16
11.    Kalich Litoměřice C        0    3    8    0    76:122    14
12.    Sokol Brozany         1    2    7    0    74:106    14

Regionální přebor II. třídy: 1. Šulc (Libochovice), 34, 5, 87,18%, 2. Kmoch (Kalich Litoměřice D), 30, 5, 85,71%, 3. Maxa (Třebívlice B), 33, 6, 84,62%, 4. Skokan (Litoměřice C), 27, 5, 84,38%, 5. Turek (Libochovice), 32, 7, 82,05%

1.    TTC Litoměřice C        9    0    1    0    125:55    28
2.    Sokol Libochovice        9    0    1    0    127:53    28
3.    Sokol Třebívlice B        8    0    2    0    129:51    26
4.    Roudnice G        8    0    2    0    128:52    26
5.    SK Štětí E        5    0    5    0    98:82    20
6.    Sokol Brozany B        5    0    4    0    87:75    19
7.    Kalich Litoměřice D        3    0    6    0    79:83    15
8.    Sokol Terezín D        3    0    6    0    70:92    15
9.    Sokol Terezín E        1    0    9    0    38:142    12
10.    ASK Lovosice C        1    0    9    0    27:153    12
11.    SK Štětí D        1    0    8    0    46:116    11


Reg. přebor III. třídy: 1. Lukáš (Židovice), 22, 0, 100%, 2. Gertner (Třebívlice C), 16, 0, 100%, 3. Pavlata (Libochovice B), 30, 2, 93,75%, 4. Obr (Libochovice C), 29, 3, 90,63%, 5. Gründer (Štětí F), 18, 4, 81,82%. 

1.    Sokol Libochovice B        6    2    0    0    94:50    22
2.    SK Židovice        7    0    1    0    96:48    22
3.    Sokol Třebívlice C        6    0    2    0    89:55    20
4.    SK Štětí F        5    0    3    0    82:62    18
5.    Sokol Mnetěš B        3    2    3    0    77:67    16
6.    Sokol Brozany C        2    3    3    0    65:79    15
7.    Sokol Libochovice C        2    1    5    0    56:88    13
8.    TTC Roudnice I 1    0    7    0    40:104    10
9.    TTC Roudnice H        0    0    8    0    49:95    8