V brozanském kempu tentokrát bojovalo téměř 40 příznivců hry s malým míčkem. O to, že byl turnaj mezinárodní, se postaral Geert Beuving z Holandska.
Muži se utkali v pěti skupinách. Čtyři byly šestičlenné, jedna měla sedm účastníků. Postupovali vždy první čtyři. Po osmifinále se ve čtvrtfinále hrálo na dva vítězné sety do 11.

„V semifinále, finále a v utkání o třetí místo jsme bojovali na dva vítězné sety do 21 bodů. Ženy vytvořily jednu osmičlennou skupinu, ve které se utkaly každá s každou na dva sety do 11. Dá se říct, že ze skupin postoupili ti, od kterých se to tak trochu čekalo. Loňský vítěz Miroslav Pácl ale prvenství neobhájil, skončil až na 14. místě.

Víkendový turnaj se podle ohlasů zúčastněných vydařil, takže se sejdeme zase za rok,“ dodal jeden ze spokojených brozanských pořadatelů Jan Řebíček.

Výsledky: Čtvrtfinále: Schwarz – Beuving 1:2, Kirchner – Šteker 2:0, Vaníček – Krejčí 1:2, Peterka – Šild 2:0. Semifinále: Kirchner – Peterka 1:2, Beuving – Krejčí 0:2. O 3. místo: Beuving – Kirchner 0:2. Finále: Krejčí – Peterka 0:2.
Pořadí: Muži: 1. Milan Peterka, 2. Miloslav Krejčí, 3. Petr Kirchner, 4. Geert Beuving, 5. Heřman Schwarz, 6. Jaroslav Vaníček, 7. Vladimír Šild, 8. Radek Šteker, 9. Jakub Horejsek, 10. Jan Řebíček.
Ženy: 1. Iva Peroutková, 2. Petra Benešová, 3. Michaela Hedánková.