Gardenline Litoměřice – Dalmach Turnov 5:3
Domácí zahájili skvěle a vedli už v první minutě. Dalmach dvěma slepenými góly skóre do 10. minuty otočil. Díky trefě Kyzlíka se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhé půli Litoměřičtí odskočili až na 5:2, hosté už stačili jen snížit.

Branky a nahrávky: 1. Filinger (Blažek), 11. Kyzlík (Grunert), 23. Hrdý (Grunert), 32. Dobiáš (Filinger), 33. Dobiáš (Filinger) – 9. Kalousek (Vítek), 10. Bangha (Prokopec), 38. Šteffan (Bangha), poločas 2:2.
Gardenline: Mikoláš (Ekrt) – Grunert, Volf, Hranička, Blažek, Kyzlík, Filinger, Trnka, Hrdý, Dobiáš, Fitzel, Frohna.

Jablonec – Ludis Team 11:3
Hosté nastoupili s jistotou sestupu, naopak domácí se šancí na konečné třetí místo. Už v poločase bylo rozhodnuto, Jablonec vedl 7:0.

Branky: 4. Bláha, 4. Suchomel, 5. Mečíř, 6. Duda, 8. Kovařík, 12. Kovařík, 13. Duda, 24. Beníšek, 25. Kovařík, 32. Suchomel, 40. Beníšek – 30. Henzl, 33. Vavrek, 36. Vavrek, poločas 7:0.
Ludis Team: Šplíchal – Prágl, L. Hrdý, T. Hrdý, Henzl, Vavrek, Hurt.