Arsenal Benešov - Gardenline Litoměřice 3:12

Měla to být hra kočky s myší. A podle výsledku také byla. Poslední Arsenal neměl proti vedoucímu týmu šanci, sice v úvodu dvakrát stačil na vedení hostujícího týmu odpovědět, ale po první části už měl čtyřbrankové manko. To s přibývajícím časem ještě narůstalo.

Branky a nahrávky: 11. Charvát (Filip), 15. Charvát (Jírů), 36. Filip 5. Fitzel (Hranička), 6. Fitzel (Filinger), 14. Hrdý (Volf), 16. Čámský (Chrobák), 17. Dobiáš (Chrobák), 20. Filinger (Hrdý), 26. Hranička (Fitzel), 27. Fitzel (Hranička), 31. Filinger (Volf), 36. Volf (Hrdý), 37. Chrobák (Trnka), 40. Verner (vl.), ŽK 1:1, poločas 2:6, 65.

Gardenline: Mikoláš - Volf, Hranička, Čámský, Trnka, Filinger, Hrdý, Dobiáš, Fitzel, Chrobák.

ISŠ Příbram - Ludis Team 7:4

Postavení mužstev v tabulce jasně favorizovalo domácí, kteří také už ve čtvrté minutě vedli o dvě branky. Nekompletnímu Ludisu se sice podařilo ve 14. minutě Vavrekem snížit, ale ještě do poločasu už prohrával o tři góly. Nástup do druhé půle mu však vyšel. Nejprve Hurt a po něm Vavrek vykřesali naději. Tu uhasili domácí o chvíli později dvěma trefami. Na 6:4 pak dával Marič, ovšem poslední slovo měla opět Příbram.

Branky: 2. Jandera, 4. Ric, 14. Slepička, 20. Jandera, 26. Slepička, 30. Pilík, 38. Slepička 14. Vavrek, 21. Hurt, 25. Vavrek, 31. Marič, ŽK 2:0, poločas 4:1, r. Říha, Velebil, 35.

Ludis Team: Šplíchal - Prágr, Vavrek, Hurt, Marič, Reiner.

Další hodně důležitý zápas se hraje už dnes v lovosické hale Chemik, kde se od 20:20 hodin utká Gardenline se čtvrtým Jabloncem. V neděli pak na stejném místě hostí Ludis Team Malibu Mladá Boleslav (20).