Ve velmi vyrovnané skupině rozhodovalo za vítězným norským týmem Sveiva IB o pořadí na druhém až čtvrtém místě skóre ze vzájemných zápasů. Jediný gól zapříčinil, že Lovosice šly do vyřazovacích bojů až ze čtvrté pozice. A stejně jako vloni zůstaly brány osmifinále pro lovosické borce uzavřeny.

Stopku vystavil výběru LFP tým Hlásné. Lovosičtí neměli štěstí v koncovce a soupeř definitivně rozhodl dvěma brankami v posledních minutách zápasu. I tak ale mohou být veteráni s předváděnými výkony spokojeni a připravovat se na boje v I. lize.

První tým mužů vyrazil ke dvěma zápasům s Chebem a Sokolovem až do Františkových Lázní, odkud přivezl čtyři body. Nejprve ztratili Lovosičtí skvěle rozehranou partii se Sokolovem, když tři minuty před koncem a za stavu 5:3 inkasovali trest na pět minut a Sokolov v dlouhé přesilovce vyrovnal. V prodloužení se nerozhodlo a loterie nájezdů vyzněla lépe pro Sokolov. Druhé utkání s Chebem přineslo spoustu gólů, ještě více trestných minut a také výhru Lovosic. Hráči ASK vedli již v páté minutě 3:0, ale sérií vyloučení dostali Cheb znovu do hry. Za stavu 6:5 pro Lovosice v poslední třetině však zabojovali, přidali dvě branky a v hodně nervózním a dalšími vyloučenými poznamenaném závěru cenné vítězství uhájili. Stále se tak drží na předních příčkách tabulky divize A.

VETERÁNI ASK Lovosice LFP bojovali na Prague Maters.

Mladší žáci jeli potvrdit svou stále se zlepšující formu do Krupky. Nejprve si poradili s Chomutovem, když zvítězili 4:2. Pak však nestačili na stále se lepšící borce z Děčína, kterým podlehli 1:5, ale v posledních dvou zápasech se jim podařilo vybojovat další dva body za remízy s ústeckými týmy nejprve hráli s Kajmany 3:3 a poté se Štírky 1:1. Po nevydařeném úvodu soutěže si tak výrazně vylepšili zápasovou bilanci.

Tým dorostenců oslabený o několik „marodů" se vydal do České Lípy se snahou o zlepšení své pozice v tabulce, ale v cestě mu stáli šikovní hráči domácích a favorit soutěže z Liberce. Dvě třetiny utkání s domácí Českou Lípou byly vyrovnané a nerozhodný stav 1:1 zlomila až třetí třetina. Lovosičtí mladíci bohužel nevyužili dvě přesilovky a naopak inkasovali z trestného střílení. Gól na 1:3 pak účet zápasu jen podtrhl a Lovosičtí, kteří soupeře přestříleli, mohli jen litovat nepřesné koncovky.

Do zápasu proti vedoucímu týmu soutěže FBC Liberec vstoupily borci ASK LFP zakřiknutě, první třetinu prohráli 1:5, což byla škoda. Po první přestávce trenéři zamíchali sestavou a zbývající dvě třetiny byli favoritovi již vyrovnanějším soupeřem.

Výsledky

Veteráni: ASK Lovosice - LFP Sveiva IB (NOR) 1:2, FBC Hamsters Vysočany 4:3, Technic Košice 2:4, Torza Sorry 9:0, Hlásná 0:4.

Muži A: ASK Lovosice - LFP TJ Baník Sokolov 5:6 sn., USK Akademik Cheb 8:5.

Dorostenci: ASK Lovosice - LFP FBC PD Dědek Česká Lípa 1:3, FBC Liberec 5:10.

Mladší žáci: ASK Lovosice - LFP Florbal DDM Chomutov White 4:2, 1. FBC DDM Děčín 4 1:5, Florbal Ústí Kajmani 3:3, Florbal Ústí Štírci 1:1.

Libor Hejhal