Veteráni bojují o účast v republikovém play off a v dvojzápasu potřebovali nutně bodovat. FbC Liberec však dorazil ve výborné formě a dlouho vyrovnaný zápas rozhodl ve svůj prospěch v průběhu třetí třetiny. Za stavu 1:2 z pohledu Lovosic neproměnili hráči ASK několik vyložených šancí, a tak v poslední části přišel trest v podobě dvou branek Liberce a porážka 1:4.

Zápas proti týmu s exotickým jménem Litolica Lisboa 99 byl přímým soubojem o postup a tady Lovosičtí nenechali nic náhodě. K výbornému výkonu konečně přidali i přesnou mušku a soupeře porazili 5:3. Uchovali si tak čtvrtou příčku v soutěži a naději na boj o titul mistra ČR.

Ženy odehrály svůj poslední turnaj na domácí palubovce v lovosické hale U přívozu. V úvodním střetnutí si poradily s týmem FBK Wings Most, který porazily 3:1 a výborný výkon předvedly i ve druhém utkání proti hráčkám Slávie TU Liberec.

Tým z popředí tabulky hodně potrápily, ale nakonec mu podlehly 4:5. Konečné deváté místo ve II. ženské lize je trochu ústupem z loňských pozic. Ženský tým nicméně i po odchodu některých zkušených florbalistek a po sérii zranění, která jej v průběhu sezóny sužovala, ukázal, že má do příštího ročníku na čem stavět.

Nejdelší cestování čekalo tentokrát juniory. Ti totiž zajížděli k závěrečnému dvojzápasu až do Františkových lázní. Po dlouhém ranní cestě nastoupili k prvnímu utkání s FbC Autodrom Česká Lípa. V zajímavé přestřelce se skóre měnilo každým okamžikem, aby při závěrečné siréně svítilo na ukazateli nerozhodné 6:6.

Vynikající výkon pak lovosické naděje předvedly v zápase s FB Hurrican Karlovy Vary. Soupeř bojující ještě o postup do juniorské extraligy toho hráčům ASK sice moc nedovolil, ale i lovosická obrana v čele s brankářem pracovala spolehlivě, a tak byl stav po dvou třetinách bezbrankový. A i zde rozhodla poslední třetina a o chlup lepší produktivita soupeře. Na dva zásahy Varů zareagovaly Lovosice brankou Pechatého, ale když vteřinu před koncem trefil lovosický Rudiš jen břevno, museli se lovosičtí junioři smířit s porážkou 1:2.

Získaným bodem si pojistili osmou příčku v soutěži a mohou se v klidu připravovat na další sezónu ve II. nejvyšší juniorské soutěži.

Výsledky:

Veteráni: ASK Lovosice LFP – FbC Liberec 1:4, ASK Lovosice LFP – Litolica Lisboa 99 5:3.
Ženy: ASK Lovosice LFP – FBK Wings Most 3:1, ASK Lovosice LFP – Slávia TU Liberec 4:5.
Junioři: ASK Lovosice LFP – FbC Autodrom Česká Lípa 6:6, ASK Lovosice LFP – FB Hurrican Karlovy Vary 1:2.