Závodů se již tradičně zúčastnili veslaři z Litoměřicka, kteří se v silné konkurenci neztratili a ve velkém počtu se probojovali do finálových bojů.
Z VK Slavoj Litoměřice to byla párová čtyřka mladších žáků ve složení Brodský, Budil, Čejka, P. Štefan s kormidelníkem M. Štefanem, která obsadila pěkné deváté místo. Mezi dorostenkami si dobře vedla Jůzová, která vybojovala na skifu solidní 12. příčku.

Z roudnického ČAC se nejlépe vedlo skifařce Mackové, která se neztratila v nejmladší kategorii žákyň mladších 11 let a obsadila výborné šesté místo. Klub měl také tříčlenné zastoupení v závodě skifu dorostenců, kde byl nejúspěšnější Lacko na deváté pozici.

Třetí zástupce regionu – VK Štětí – se medailí dočkal a to zásluhou Waissové, která startovala ve společenství s dalšími oddíly v závodě nepárových čtyřek a osmiveslic.

Výsledkem byl zisk dvou stříbrných medailí. O další velmi dobrý výsledek se postaral dvojskif mladších žákyň ve složení Špačková a Nešvehlová. Ten skončil těsně pod stupni vítězů na nepopulárním čtvrtém místě.