Hokejové kluby z Roudnice a Litoměřic v této sezóně nastupovaly do zápasů v soutěžích se společnými družstvy v dresech Stadionu Litoměřice, do tohoto turnaje se však oblékli do dresů HC Roudnice. Sestava týmu se nerodila jednoduše. Vzhledem k účasti hráček a hráčů ve výběrech ČR a krajů, byl tým doplněn šesti hráči ročníku 2004. Průběh turnaje pak ukázal, že litoměřický trenér těchto kategorií Martin Tvrzník měl šťastnou ruku, protože všichni benjamínci byli platnými členy týmu.

Do turnajových bojů zasáhli v dresu Rce: Josef Sluka – Marek Vízner, Jiří Čepek, Kateřina Bergerová, Radek Sluka, Bečvařík Filip, Gregor Petr, Marcin Jakub – Benedikt Klepetko, Pavel Lečbych, Tomáš Kříž, Tomáš Hamara, Marek Čichovský, Jan Hamršmíd, Marek Krocker, David Hamr, Matěj Čech a Jiří Bartoníček.

Výsledky: Roudnice – Kadaň 12:2. Branky: Hamršmíd (Čichovský), Hamara (Čichovský), Klepetko (Krocker), Krocker (Lečbych), Hamršmíd (Čichovský), Čichovský (Hamara), Lečbych (Klepetko), Hamara (Bečvařík), Vízner (Hamršmíd), Čichovský (Hamr), Hamršmíd (Čech), Hamršmíd (Gregor). Rce – Děčín 6:2. Branky: Krocker (Klepetko), Krocker, Lečbych (Čichovský), Hamara (Čichovský), Čech (Čichovský), Vízner. Rce – Bílina 5:1. Branky: Hamara (Čichovský), Hamršmíd (Čichovský), Hamara (Čichovský), Čichovský (Hamršmíd), Čech (Hamr). Rce – Sparta 1:2. Branka: Hamara (Hamršmíd). Rce – Mannheim (GER) 5:1. Branky: Čech, Čech (Kříž), Krocker, Kříž (Čichovský), Bartoníček (Čichovský). Rce – Skogsbo (SWE) 2:1. Branky: Čech, Lečbych (Krocker).

Finále: HC Roudnice – HC Sparta Praha 1:0. Branka: Čichovský (Klepetko). Před finále se domácím rozpadl nejúdernější útok Hamara – Čichovský – Hamršmíd.

„Říkal jsem klukům, že musíme zvednout hlavy. Musíme do toho jít a urvat zlato. Medaili máme jistou a můžeme už jenom pouze překvapit. Nesmíme fňukat, že jsou silnější, ale překvapit je a nasadit na ně náš turbohokej," hecoval tým trenér týmu Vladimír Čichovský před zápasem. Nakonec se to vyplatilo, Roudnice vyhrála 1:0.

„Pro mě osobně je to veliké vítězství. Skoro všechny hráče jsem viděl hrát po celou sezónu a musím přiznat, že jsem jim moc šancí nedával. Většinou hrají sami na sebe, nechce se jim hrát celoplošný a týmový styl hry. O to více jsem rád, že všichni dali na doporučení a hráli to, co jsem od nich chtěl. Všichni makali na sto procent, celá pětka bránila i útočila, útočníci se tlačili do brány a nahrávali si. Všichni táhli za jeden provaz. V bráně jsme měli bezchybného Pepu Sluku, obraně dominoval jeho bratr Radek a mužstvo táhl od výhry k výhře Čichovský. Nerad bych jmenoval další hráče, protože bych na někoho mohl zapomenout a to bych nerad. Je to skvělý tým, který ukázal, že hokej hrát umí."

Spokojený byl i gólman Roudnice Josef Sluka: „Výhry na začátku turnaje mě nakoply. Prohra se Spartou ve skupině mě strašně mrzela, měl jsem i slzy v očích, ale pak jsem se z toho vyspal a rozhodl jsem se, že už nic nepustím. Kluci mi strašně pomohli. Blokovali hráče, padali do střel. Výhra nad Spartou ve finále je nádherná. Ještě, že to tam Čiči (Čichovský) trefil."

Finálová sestava Rce: Sluka – Sluka, Marcin,Vízner, Gregor – Lečbych, Krocker, Čech, Klepetko, Čichovský, Hamr, Kříž, Čepek.
Nejlepší brankář turnaje: Josef Sluka (Roudnice), nejlepší obránce: Gregor Petr (Roudnice), nejlepší střelec: Jan Hamršmíd (Roudnice), nejproduktivnější hráč: Marek Čichovský (Roudnice).