El „Koulas" Jafar (11 let) soutěžil ve váhové kategorii mladších žáků do 32 kg. V první disciplíně si premiérově vyzkoušel nový styl point fighting. V prvním zápase všechny překvapil a zvítězil jasně 8:0 na body. Ve finále pak podlehl mistryni světa Petříkové 3:10. V další disciplíně lightcontact zářil. V semifinále porazil jasně Tomana z Běhařova a poté zdolal těsně 2:1 mistra ČR Jelisejeva z Ústí. Překvapivě, ale zcela zaslouženě vybojoval zlato.

V ktg. kicklight mu soupeř v semifinále odmítl nastoupit, v následném finále po velmi pohledném a vyrovnaném zápase prohrál s Ružou s Běhařova. Vybojoval tedy druhé stříbro.

Karel Kučera (15 let) v kategorii starších žáků do 63 kg v disciplíně lightcontact nejprve v semifinále zdolal karvinského borce 3:0 na body. Ve finálovém boji pak porazil 2:1 na body Dvořáčka z Vysokého Mýta a vybojoval zlato. V kicklightu se utkal přímo ve finále s bojovníkem ze Slaného. Duel byl velmi vyrovnaný a plný kvalitních výměn. Na konci se ale z vítězství radoval soupeř. Přesto Kučera předvedl dobrý výkon a stříbro si zasloužil.

LOVOSICKÁ výprava po prvním kole Sap ligy.

Mahammad Jafar (15 let) soutěžil v kategoriích st. žáků do 52 kg. V lightcontactu v semifinále porazil 3:0 na body soupeře z Vysokého Mýta a ve finále zdolal těsně 2:1 na body soupeře z Běhařova. „Pro Mikyho vůbec první vítězství na turnaji. Ve druhé disciplíně kicklight se nejprve utkal s osudovým soupeřem Potužákem, se kterým opět prohrál těsně na body. V souboji o třetí místo pak nedal soupeři z Vysokého Mýta šanci," poznamenal trenér Vít Masopust.

Patrik Janouch (15 let) byl přihlášen do dvou disciplín starších žáků nad 69 kg. „Zde se ukázala absurdnost v pravidlech našeho sportu. Patrik vážící 74 kg se musel utkal se soupeřem vážícím 110 kg. Přesto jako správný bojovník se rozhodl do toho jít. V prvním zápase lightcontactu dokonce po prvním kole vedl, ale ve druhém soupeř přidal na důrazu, což ani přes kvalitní kryt nebylo možné vydržet. Zápas sice Patrik ustál, ale prohrál těsně na body.

Ve druhém zápase v kicklightu jsme absolvovali jen první kolo a do druhého jsme raději nenastoupili. Téměř 40 kg váhový rozdíl byl opravdu nad naše síly. Přesto se Patrik kvalitativně posouvá výše. Z jeho výkonu je znát, že zintenzivnil trénink a věřím, že ze stejně těžkými soupeři bude jasně vítězit. Z obou disciplín bral stříbra," dodal Masopust.

Oliver Punčochář (12 let) je už zkušený bojovník s téměř stovkou zápasů. Nastoupil však po nemoci a dlouhé zápasové pauze, proto se neočekával nějak velký úspěch. Zápasil v kategorii ml. žáků do 37 kg. V kicklightu měl jako úřadující mistr ČR volný los do semifinále. Do zápasu mu ale soupeř odmítl nastoupit. „Ve finále se utkal se svým dlouholetým rivalem Zichem z Čáslavi.

Vypjatý a vyrovnaný zápas, ve kterém Zich stále jen ustupoval a snažil se vyhýbat boji, nakonec skončil naší prohrou. V další disciplíně lightcontact Oliver nejprve v semifinále převálcoval bojovníka z Teplic a opět vyhlížel ve finále Zicha. Držel si střed zápasiště a rychlými frontkicky z přední nohy soupeři nedovolil založit kvalitní útok. Zápas vyhrál celkově 3:0 na body."