KAM ZA SPORTEM:
FOTBAL:
Divize B: Štětí – Česká Lípa (sobota 10.15)
Krajský přebor: Litoměřicko – Brná (sobota 14.00)
I. A třída: Roudnice – Spořice (neděle 14.00)
I. B třída: Bohušovice n. O. – Benešov n. Pl., Pokratice-Litoměřice – Union Děčín (sobota 10.30), České Kopisty – Křešice (neděle 14.00)
Okresní přebor: Libochovice – Černiv, Brňany – Budyně n. O., Dušníky – Rovné, Úštěk – Dobříň, Malé Žernoseky – Libotenice, Lukavec – Litoměřicko B (sobota 14.00), Žitenice – Lovosice B (neděle 14.00)
III. třída, skupina A: Sulejovice – Úpohlavy, Křešice B – Velké Žernoseky, Křesín – Milešov, Radovesice – Čížkovice, Třebívlice – Ploskovice, Vchynice – Liběšice B (sobota 14.00), Travčice – Velemín (neděle 14.00)
III. třída, skupina B: Židovice – Straškov-Vodochody (sobota 10.15), Bechlín – Rovné B, Račice – Mšené Lázně, Bříza – Hoštka, Vědomice – Lounky Chodouny, Polepy – Kleneč (sobota 14.00), Býčkovice – Štětí B (neděle 14.00)
IV. třída, skupina A: Lovečkovice – Podsedice, Podbradec – Prackovice, Zahořany – Medvědice, Libochovany – Budyně n. O. B (sobota 11.00), Libínky – Třebenice (neděle 14.00)
IV. třída, skupina B: Předonín – Střížovice, Přestavlky – Račiněves, Vrbice-Vetlá – Podlusky (sobota 11.00), Kostomlaty – Ctiněves/Libkovice, Dušníky B – Bechlín B (neděle 14.00)
BASKETBAL:
Severočeská liga: Slavoj Litoměřice C – Válečníci Děčín B (pátek 17.30), Real Roudnice – ASK Lovosice (pátek 19.30)
HOKEJ, I. LIGA:
Stadion Litoměřice – Dukla Jihlava (sobota 17.00)
BASKETBAL, SEVEROČESKÁ LIGA:
Lovosice – Litoměřice C (pátek 20.00), BA Roudnice – Baník Most A (sobota 18.00)
BASKETBAL ŽENY:
2. liga: Slovan Litoměřice – Benešov (sobota 13.00), Slovan Litoměřice – HB Basket (neděle 10.00)
Oblastní přebor: Slavoj Litoměřice – Chomutov C (neděle 16.00)

HRAJÍ TAKÉ VENKU:
FOTBAL:
ČFL B: Teplice B – Brozany (sobota 10.30)
Krajský přebor: Oldřichov – Lovosice (sobota 10.30)
I. A třída: Proboštov – Liběšice (sobota 10.15)
I. B třída: Unčín – Bezděkov (sobota 10.30)
BASKETBAL:
I. liga: Košíře – Slavoj Litoměřice (pátek 20.00)
2. liga: České Budějovice – Litoměřice B (sobota 18.00), Písek – Litoměřice B (neděle 12.00)
Severočeská liga: Válečníci Děčín A – Real Roudnice (pátek 20.00)
HOKEJ, KRAJSKÝ PŘEBOR:
Kadaň B – Lovosice (neděle 15.45), Louny – Roudnice (neděle 17.00)
HÁZENÁ:
Extraliga: Plzeň – Lovosice (neděle 10.30)
2. liga: Baník Most – Lovosice B (sobota 13.00)