Jedním z nich byl kvalifikační turnaj o postup na M-ČR pro kategorii dorostu, který se konal v Ostravě. Na tento turnaj se sjela konkurence z celé ČR a litoměřický oddíl zde reprezentovala trojice závodníků, z nichž se nejvíce dařilo Mirkovi Lorencovi, který v hmotnosti do 60kg nenašel přemožitele a s přehledem zvítězil. Výborné druhé místo obsadil v kategorii do 55kg David Hozák, který patří věkem stále mezi starší žáky. Posledním zástupcem byl Kamil Valenta, který se na medailové pozice neprobojoval.

Druhou soutěží, které se litoměřičtí judisté zúčastnili, byla Velká cena mláďat (roč. 1999 a mladší) v Mostě. V konkurenci 120 závodníků převážně z Ústeckého kraje se rozhodně neztratili a domů si přivezli 8 medailí.

Zlaté medaile postupně vybojovali Ivan Tomko, Kristýna Škrancová, Samuel Švalich a Jan Svoboda.Bronzové medaile získali Tomáš Keller, Michal Schwarz, Ladislav Svoboda a Jan Netopilík. Těsně pod stupni vítězů skončili Jakub Šafner, Katka Schwarzová, Natálka Moravcová a Marek Bukvaj.