Předchozí vzájemná utkání skončila těsnou prohrou Lovosic a remízou. Platnost rčení do třetice všeho dobrého, pak lovosičtí mladíci potvrdili vynikajícím týmovým výkonem.

Výsledky dorostu: ASK Lovosice LFP – FBC PD Dědek Česká Lípa 6:3, ASK Lovosice LFP – FbC Liberec 2:11

V celém zápase s domácími ani jednou neprohrávali, se spolehlivým brankářem za zády si poradili s nebezpečnými nájezdy Českolipských a konečně se jim začalo dařit i střelecky. Po vyrovnaných dvou třetinách zvládli s přehledem dramatickou koncovku a zvítězili 6:3.

Druhý zápas byl jiný. FBC Liberec s přehledem vévodí ligovému pelotonu a na hřišti bylo od úvodního vhazování jasné, kdo je jasným pánem situace.
Přes veškerou snahu lovosických dorostenců se nedařilo zastavit nápaditou a přesnou hru soupeře a po dvou třetinách to bylo hrozivých 0:8. Naštěstí se v závěrečném dějství podařilo favorita potrápit alespoň dvěma góly, kterými hráči ASK upravili konečný stav na 2:11. Získané tři body je posunuly o příčku výš, na aktuální 7. místo I. dorostenecké ligy.

Výsledky žen: ASK Lovosice LFP – 1. FbC Děčín 2:9, ASK Lovosice LFP – SFBK Frýdlant 5:5

O den později nastoupily ke svým zápasům v České Lípě i lovosické ženy. Na ty čekaly hned v prvním zápase favoritky soutěže, vedoucí tým tabulky 1. FBC Děčín 4 a také zde nebylo od začátku pochyb o tom, kam poputují body. První třetinu ještě hráčky ASK zvládly, ale poté již nestačily na sehranější soupeřky a podlehly Děčínu 2:9.

O co nešťastněji skončil první zápas, o to lépe začal ten druhý s Frýdlantem. Hned po minutě šly Lovosice do vedení zásluhou Šípové a náskok udržely až do první sirény.

Druhou třetinu však ovládly hráčky Frýdlantu 4:1 a s bodovým ziskem pro Lovosice to vypadalo špatně. Poslední třetinu si ale lovosické střelkyně rezervovaly pro sebe, během pěti minut srovnaly nepříznivý stav a dovedly utkání k cenné remíze 5:5. Ani vydřený bod jim však nepomohl k odpoutání z 9. místa ligové tabulky.