Tento sedmiboj v sobě nezahrnoval jen vyloženě sportovní disciplíny. “Začínali jsme stolním tenisem na dva sety do jedenácti. Následoval basket, tedy hody na koš, pak fotbal, kdy jsme se tenisákem trefovali do zmenšené branky a poté přišly na řadu šipky. No a v tělocvičně jsme se loučili čárou. Ta už se dneska asi moc nehraje, ale většina z nás ji ještě dobře pamatuje z mládí,“ uvedl Vladimír „Hubas“ Hubálek, který byl hlavním pořadatelem SSK.

Každá dvojice si mohla určit jednu disciplínu (tzv. jokera), při které se jí zisk zdvojnásobil. Na tom vydělali pozdější vítězové, když zvolili šipky. Poslední dvě disciplíny už byly na programu v restauraci K, kde v karetní sedmě i prší Spartalap znovu uspěl a mohl se radovat z medailí, putovního poháru a obdivu soupeřů.

„Prvního vydařeného ročníku se zúčastnilo celkem pět dvojic, což bylo na úvod optimální. Maximum bude tak osm, pak už by to bylo zbytečně dlouhé. Vždyť i takhle to trvalo až do pozdních večerních hodin. Než jsme všechno řádně probrali a vyhodnotili,“ dodal s úsměvem Hubálek.