„Nymburk přivezl všechny hlavní hráče, i ty z A týmu. My jsme začali dobře a ujali se vedení. Soupeř předváděl velice pohledný a účinný basketbal podpořený dobrou střelbou a výborným výkonem reprezentanta do 20 let Matěje Svobody, který zaznamenal 26 bodů.

V poločase jsme prohrávali o osm bodů a nástup do třetí čtvrtiny se nám nepovedl podle představ, soupeř šel do posledního dějství s náskokem sedmi bodů. Ve čtvrtém hracím období jsme zlepšili obranu a několikrát se Nymburku přiblížili na dostřel.

Vše se rozhodlo v posledních čtyřech minutách, kdy po vyfaulování našeho nejlepšího podkošového hráče Martina Klimeše jsme začali hrát na malou sestavu a už téměř ztracené utkání otočili ve svůj prospěch," oddychl si asistent Rudolf Šotnar.

I další duel sehraje Slavoj v domácím prostředí, v neděli hostí od 16 hodin neporažený USK Praha B.

Litoměřice – Nymburk B 87:83 (24:22, 36:44, 58:65)

Body a sestavy: Klimeš 20, Žampach 15, Bašta 14, Bambas 12, Kroutil 12, Slunečko 11, J. Šotnar 2, Dvořáček 1, Karlovský, Klouda, Seifert, Zbroj – Svoboda 26, Peterka 18, Stegbauer 17, Ivan 11, Kotásek 7, Hořejš 2, Rovenský 2, Bálek, Kovář, Novotný. Střelba 3 b.: 25/6:17/12. Střelba 2b.: 48/28:44/15. TH: 22/13:22/17. Doskoky: 33:48. Chyby: 21:19. Rozhodčí: Pokorný, Kučera. Diváci: 100.