Klapý – Černiv 2:9

Už v první třetině si Černivští vytvořili nadějný čtyřbrankový náskok. V dalším průběhu utkání své vedení ještě navýšili. Nebylo to však dáno tím, že by svého soupeře tak přehrávali, ale spíše skutečností, že jejich branku hájil výtečný Chodura, na kterém si klapší ostrostřelci vylámali zuby.
Po skončení duelu se vyhodnotili i nejlepší a nejhorší hráči. Tím nejlepším se stal podle očekávání gólman Chodura, titul nejhoršího plejera připadl tentokrát Chloubovi.

Branky: Voborský, Fousek – D. Kunert 3, R. Týce 2, V. Netolický ml. 2, Janů, Kylíšek. Třetiny: 0:4, 1:3, 1:2. Diváci: 40.

HC Černiv: T. Chodura – M. Janů, Krumbholc, Z. Kylíšek, Malíř, Gazdík, Limpouch – Martin Prágl, V. Netolický ml., Kunert st., Kunert ml., R. Týce, D. Chodura, Palas, Spodniak, J. Lubas.

HC Klapý: Jiří Svoboda – Kubíček st., Pail, Kryner, Chlouba, Dlouhý, Fousek, Michal Voborský, Laube, Tobiška, Vanča, Rumler, Miroslav Prágl, Bereš, Štěpán.