Litoměřice – Dubňany 0:6 (Eisnerová 0/2, Prášilová 0/2, Hošková 0/2)

„Dubňany nastoupily v sestavě Kraželová, Pelcmanová a Pintová. Na naší straně Petru Prášilovou a mě doplnila tentokrát opět hostující Denisa Hošková. Některé duely probíhaly poměrně vyrovnaně, nicméně nebylo nám souzeno získat byť jen jediný bod.

Nejlepší výkon předvedla Denisa, která sehrála svá utkání vyrovnaně a velice smolně obě prohrála až v koncovkách. Petře se zase nepodařilo dohrát dobře rozehraný mač s Pintovou. Odnesly jsme si tedy jasnou porážku 0:6, což nás docela zaskočilo," přiznala pro klubové stránky hrající kapitánka Heda Eisnerová.


Litoměřice – Hodonín 0:6 (Eisnerová 0/2, Prášilová 0/2, Špačková 0/2)

Hodonín se představil ve složení Pěnkavová, Matelová a Pelcmanová. „Denisu v tomto utkání vystřídala Klára Špačková. Zde jsme si absolutně nedělaly naději na zisk bodu a náš předpoklad se bohužel naplnil. Nedokázaly jsme soupeřky ani potrápit. Jediný čestný set jsem dokázala uhrát já s Pelcmanovou," dodala Eisnerová.

Litoměřice jsou aktuálně na osmé příčce tabulky. „Všechny týmy již mají na svém kontě nějaké vítězství, takže je situace pro nás zatím nejistá. V příštím kole jedeme do Frýdlantu n. O. a Malenovic, což jsou opět silné soupeřky. Snad se nám opět zadaří v posledním kole s Vlašimí."