Do přípravy Stadionu se zapojí Jaroslav Pavelka, Karel Plášil, René Piegl, Ondřej Kopta, Lukáš Nedvídek, David Švagrovský, Petr Beránek, Tomáš Rousek a Aleš Krátoška.

Ti všichni doplní další hráče Hradce Králové, kteří se na novou sezónu připravují právě v týmu Stadionu. Těmi jsou Jan Berger, Tomáš Půlpán, Milan Valášek, Lukáš Hercig, Martin Bartoň, Lukáš Kastner a Michal Procházka.

Díky tomu, že jsou Litoměřice partnerským klubem Mountfieldu, může docházet k dalším přesunům hráčů, a to oběma směry. „Samozřejmě toto není konečný stav. Hráči se mohou, respektive budou v průběhu soutěžního ročníku „točit" podle potřeb trenérů a hlavně podle výkonů. Extraligu budou hrát vždy ti s nejlepšími výkony a aktuální formou. Kdo to bude, záleží jenom na hráčích samotných," říká Aleš Kmoníček, generální manažer Mountfieldu HK.

„Mnozí z jmenovaných borců si už extraligu v Hradci Králové vyzkoušeli, dveře mají i nadále otevřené, ale z mnoha důvodů jsme tuto prvotní selekci museli udělat," pokračuje.

„Naším cílem je, abychom si ohráli co nejvíce hráčů v soutěžních utkáních. Zároveň chceme vytvořit na hráče tlak, konkurence jim může jenom pomoci," dodává Aleš Kmoníček.