„Celkem naši závodníci vybojovali šestnáct cenných kovů, sedm zlatých, sedm stříbrných a dvě bronzové. Nejhodnotnější výkon podala Maruška Macková, která ve své váze nastoupila jako jediná dívka proti chlapcům a ve všech pěti utkáních zvítězila před časovým limitem na ippon," prozradil spokojený litoměřický trenér Tomáš Vytlačil.

Obdobně si vedl Jan Vokál (pět vyhraných utkání) a Jakub Venhoda (čtyři vyhraná utkání), kteří ukázali, že mají přehled na žíněnce a svých vítězství dosahují s jistotou.

Další zlaté doplnili Lukáš Rúža a Richard Kutnar se třemi vítězstvími, Štěpánka Hojdarová se dvěma vítězstvími a Vašek Nováček.

„Vašek v kategorii mladších žáků sebejistě prošel pavoukem a po čtyřech výhrách zaslouženě získal poslední zlatou medaili pro náš oddíl," doplnil Tomáš Vytlačil.
Nejlehčí a nejmladší závodníci Jakub Vokál a Honza Živnůstka startovali na svém druhém turnaji a opět se jim dařilo. Prokázali, že pokud u juda vydrží, mohou být v budoucnu oporami. Oba si vybojovali stříbrné medaile.

Další stříbrné pak doplnili po drobných chybičkách Adam a Danek Bayerovi, Karolína Koldová, Ivan Tomko a Nikolas Legner. „Nikolas nastoupil mezi mladšími žáky do 34 kg, kde nestačil pouze na svého oddílového kolegu Vaška Nováčka. Bronzové medaile si z turnaje odvezli po statečných výkonech Ivan Husák a Prokop Maschke."