„Náš tým měl velkou motivaci, protože bylo jasné, že když rychle ukončí sérii, bude mít po dlouhé době volný víkend. Do utkání jsme vstoupili velice pozorně a soupeře, který opět nastoupil i s hráči z USK, jsme přehrávali a v poločase vedli už o 23 bodů. Začátek druhého poločasu jsme vsak nezvládli a domácí vyhráli první tři minuty 12:2, náš náskok tedy byl už jen 13 bodový. A když jsme dostali technickou chybu za řečnění na rozhodčí, vypadalo to, že se soupeř vrátí do utkání.

Naši hráči však zabojovali a měli utkání pod kontrolou až do konce. Příjemné bylo, že jsme sice hráli venku, ale do haly v Praze si našlo cestu dost litoměřických příznivců, kteří vytvořili našim hráčům výbornou atmosféru, za což jim moc děkujeme," pochvaloval si podporu fanoušků asistent Slavoje Rudolf Šotnar.

V semifinále čeká litoměřické basketbalisty pravděpodobně Opava B.