Mezi juniorkami srdnatě bojovala Lucie Bulanderová, když ji jen o málo uniklo vítězství a umístila se na druhém místě za Dolejšovou (Liberec). Další Litoměřičanka, Kristýna Ulbrichtová, navíc o pouhé 0,2 bodu skončila čtvrtá za domácí Bendovou.

Jmenované litoměřické juniorky si však odváží stříbro ze soutěže synchronních párů, když je porazila pouze dvojice Dolejšová / Lichtágová (Liberec / Praha Kampa). Mezi juniory byl nejlepší Liberečan Michal Pelant, mladý Adam Michalko (Litoměřice) neměl den podle svých představ, přesto vybojoval finále a nakonec povzbudivé páté místo.

Účastnice olympijských her v Londýně Zita Frydrychová si mezi seniorkami, kde vzhledem ke svému věku startovaly i Ulbrichtová s Bulanderovou, vyskákala svůj další titul, ačkoliv v jedné ze sestav zaváhala. Dostala se přesto do finále a tam již jednoznačně dominovala.

Obě litoměřické zástupkyně se sice prodraly do finále, ale na stupně vítězů mezi jednotlivci ještě nedosáhly. Představily se však také v soutěži seniorských párů, kde předvedly s jistotou své sestavy a zaslouženě získaly další medaili pro Litoměřice – bronz. Zvítězily Frydrychová / Dolejšová (Liberec).

Mezi muži se představil i Aleš Kočvara (Litoměřice), který tentokrát zůstal před branami finále. Se závodem plným zvratů se nejlépe vypořádal zkušený Martin Pelc (Praha – Žižkov), který si z nedávných Evropských her z Baku přivezl pomyslnou bramborovou medaili ze soutěže trampolínových párů (spolu s Naimem Ashhabem z Prahy Kampy).

Dva důležité závody v jednom dni byly pro všechny účastníky náročnou zkušeností a hned tři litoměřické medaile jsou pro manžele Michalkovi, hlavní trenéry, důvodem ke spokojenosti. Takový výsledek je nejlepší za poslední léta. Navíc jejich svěřenci evidentně předvedli svého bojového ducha, což je optimistickým příslibem i do budoucna.

•Juniorky: 2 x 2. místo: Bulanderová jednotlivci, dvojice Bulanderová a Ulbrichtová v synchronech
•Seniorky: 3. místo: Bulandrová a Ulbrichtová v synchronech

Jana Štefaniková