Družstvo B zajíždělo do Svádova – Olšinek, kde hrálo s místní TJ C. Litoměřičtí byli v utkání mírnými favority a svou roli potvrdili. Ve svých partiích zvítězili Vítězslav Froněk, Petr Hoke, Jan Lácha a mladičký Gustav Brejník. Remízy přidali František Šulc, Jiří Kudera a Petr Pospíšil. Slavoj Litoměřice B tak zvítězil přesvědčivě 5,5:2,5 a stále pomýšlí na vítězství v soutěži.

Slavoj Litoměřice C hostil doma v existenčním zápase Slávii Děčín, která je na předposledním tabulky. Hosté byli v utkání favority, ale houževnatost domácích a jejich vůle po vítězství přinesla vydřené, ale zasloužené body. Své partie vyhráli František Chaloupka, Oldřich Wilhelm, Josef Spejchal. Remízy přidali Vlastimil Rynda, Antonín Kochánek a Pavel Matouš (4,5:3,5).

Další zápasy: Teplice C – Svádov – Olšinky B 4,5:3,5, Libouchec – Bystřany 6:2, Česká Kamenice – Lovosice 3,5:4,5 a Děčín B – Chlumec B 3,5:4,5.
Do čela soutěže se tak dostal Chlumec B se ziskem 22 bodů (42,5) před Lovosicemi 21 bodů (38,5) a Slavojem Litoměřice B, který získal 20 bodů (43).

Slavoj Litoměřice C je i přes výhru stále na posledním místě, ale ještě má stále šanci na udržení v soutěži.