Začátek utkání byl z obou stran opatrný a hra byla vyrovnaná. Radobýl se několikrát dostal do slušné střelecké pozice, ale branku nedokázal trefit. Domácí se tak dostali do vedení, v šesté minutě se prosadil kanonýr Bernát. V 11. minutě už to bylo 2:0 po střele Prášila. Hosté ale ještě do poločasu snížili.

„Do druhé půle jsme šli s odhodláním zápas otočit a minimálně bod si z Liberce odvézt. Bohužel přišla chyba v rozehrávce a hned v úvodní minutě druhého poločasu jsme nabídli domácím šanci náskok navýšit, Kovařík mířil přesně k tyči. Domácí se pak zatáhli a vycházeli z poctivé obrany a vyráželi do rychlých brejků, které mají opravdu smrtící. O tom jsme se přesvědčili v 25. minutě, kdy hezkou kombinaci zakončoval Bláha. V 29. minutě se individuálně prosadil Vaněk, když udělal kličku Ekrtovi a do prázdné branky zvyšoval na 5:1. O minutu později to bylo už 6:1. Bláha nekompromisní ranou z 10 metrového kopu nedal Ekrtovi šanci," popsal trefy Slavie  sportovní ředitel Radobýlu Michal Rapavý.

Litoměřičtí se  snažili s výsledkem něco udělat, ale víc než snížení Kocmanem na 6:2 se jim nepodařilo.

Domácí pozorně bránili a hosté neměli potřebné štěstí tento obranný val překonat a utkání zdramatizovat.

„Utkání jsme nezačali špatně, první poločas byl velmi vyrovnaný. Úvod druhého poločasu nám bohužel nevyšel podle představ a díky chybám jsme domácím body doslova darovali. Musíme zase začít hrát zodpovědně. Hlavně v obranné fázi a vyvarovat se individuálních chyb, které soupeři ve druhé lize nemilosrdně trestají," dodal Rapavý.

V dalším kole skupiny západ (2. 11., hala Chemik v Lovosicích) přivítá Radobýl tým FC Betis Kadaň, který ztrácí jen dva body.

Slavia TU Liberec – CF Radobýl Litoměřice 6:2 (2:1)

Branky: 6. Bernát, 11. Prášil, 21. Kovařík, 25. Bláha, 29. Vaněk, 30. Bláha z 10 m kopu – 16. vlastní, 32. Kocman, ŽK Novotný, r. Milner, Krupa, 50.

• Slavia TU Liberec: Makovíny – Husák, Bláha, Kovařík, Suchomel, Kraus, Prášil, Krasnický, Bernát, Vaněk, Tomeš.

• Radobýl: Ekrt (Krůta) – Mir. Novotný, J. Rapavý, Krejza – Mühlfait, Rosocha, Kocman.

12.    TJ Dobřichovice    5    0    0    5    7:45    0

Výsledky: Liberec – Litoměřice 6:2, Mělník – Dobřichovice 12:1, Česká Lípa – Běloves 7:3, Hradec Králové – Turnov 8:4, Brandýsek – Kadaň  4:4, Benešov – Chotěboř 1:6.