Radobýl se trápil v koncovce

Neratovice – Hráči CF Radobýl Litoměřice podlehli v duelu 17. kola II. ligy futsalu FIFA mělnickému Olympiku o dvě branky.

17.2.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Škvára

V neratovické hale nezačali s exligovým SK nejlépe. Už ve druhé minutě se prosadil domácí Jurčovský, který zakončil rychlý útok střelou do prázdné branky. V 18. našel Hanzl neobsazeného Píchu a ten si s nabídnutou příležitostí hravě poradil – 1:1. První poločas nabídl rychlý futsal s brankovými příležitostmi na obou stranách, ale většinu z nich pochytali výborní a pozorní brankáři.

„Navíc se kopaly na obou stranách 10 metrové kopy, ale jak domácí, tak ani náš Vacek nedokázali brankáře prostřelit. Druhou půli jsme bohužel začali jako tu první, ve 22. minutě se lehce uvolnil Dvořák a nechytatelnou střelou dostal domácí opět do vedení. V 25. minutě se umístěnou střelou Jína trefil přesně k tyči a bylo to už 3:1. V té době to s námi nevypadalo dobře, navíc jsme už v osmé minutě měli na svém kontě pět faulů. Domácím jsme tak za každý další faul nabízeli výhodu desetimetrových kopů. Ve 27. minutě po rychle rozehraném rohu našel Jakub Grunert Hanzla, a ten svou střelou snížil. V dalších minutách jsme se snažili soupeře zatlačit, ale domácí dobře bránili a do šancí jsme se dostávali těžko. Přišly i další naše fauly, Mělničtí měli možnost zahrávat dva desetimetrové kopy, oba však chytil vynikající Kurek. Pak měli velké šance Jakub Grunert a Novotný, ale skóre se nezměnilo. V závěru jsme hráli power play, ale po zbytečné ztrátě běžel sám na opuštěnou branku Jína a i přes faul Brožíka skóroval,“ litoval sportovní ředitel Michal Rapavý.

„Pro nás to byl zápas o šest bodů, v případě výhry bychom se posunuli blíže k boji o play off, což by bylo nad plán, který jsme si dali před zahájením soutěže. Domácím jsme byli vyrovnaným soupeřem, zápasu by slušela spíše remíza, ale nakonec vyhrál šťastnější tým. Kluci však odehráli celkem dobré utkání. Trápí nás koncovka, kanonýři Vacek s Novotným opět vyšli naprázdno. Tradičně nás podržel Kurek, který má v posledních kolech vynikající formu,“ dodal sekretář Pavel Zuna.

V dalším kole přivítá Radobýl Salamandr Ufa Hradec Králové. Utkání je na programu v pátek od 20.30 hodin v lovosické hale Chemik.

Mělník - Radobýl 4:2

Branky: 2. Jurčovský, 22. Dvořák, 25. a 40. Jína – 18. Pícha (Hanzl), 27. Hanzl (J. Grunert), ŽK J. Grunert, Brožík, poločas 1:1, r. Lasch, Hanzlík, 50.
CF Radobýl: Kurek, Ekrt – Novotný, M. Rapavý, Vacek, J. Grunert – Hanzl, Mühlfait, Brožík, Pícha – Hurt.

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: prodej uzenin a lahůdek, pultový prodej. Způsob kontaktování zaměstnavatele: výběrové řízení dne 5.10.2019 v 9.00h. na prodejně. V jiný termín zatím nekontaktovat.. Pracoviště: Taloconer, s.r.o. - roudnice nad labem (pasáž od kaufland), Alej 17. listopadu, č.p. 2720, 413 01 Roudnice nad Labem. Informace: Josef Poláček, . Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 26 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: dle zakázek, odvoz zajištěn., Požadujeme: min. pět let praxe v oboru., Možnost profesního růstu., Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky. Pracoviště: Lukystav spol. s. r. o., Stračenská, č.p. 790, 411 08 Štětí. Informace: Lukáš Oliva, +420 606 603 676. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 500 Kč Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení pomocné práce ve výrobě svíček. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PP plný. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky, e-mailem.. Pracoviště: Bellecandles s.r.o., Vrchlického, č.p. 824, 411 17 Libochovice. Informace: Zuzana Havlíčková, +420 721 908 824. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební mistr 25 000 Kč Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví mistr stavební výroby. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: min. SOU stavebního směru, 5 let praxe, vedení stavby, objednávání materiálů a kontrola při převzetí, kontrola jakosti provedených prací, vedení stavebního deníku, kontrola pracovní docházky, komunikace se subdodavateli a zákazníky, ŘP sk B., Pracovní poměr na dobu neurčitou, platové a prémiové ohodnocení podle kvalifikace, praxe a pracovních výsledků., Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo osobně po telefonickém kontaktu (každý všední den od 8:00 do 15:00 hod.).. Pracoviště: Raeder & falge s.r.o., Přívozní, č.p. 114, 410 02 Lovosice 2. Informace: Petr Kohout, +420 725 505 495.

Zjednodušili jsme hru a začali více střílet, řekl trenér Tvrzník

Basketbalisté Slavoje Litoměřice v akci.

Basketbalisté Slavoje otevírají novou sezonu proti USK Praha

V Brozanech litují červené karty. Stejně jako Litoměřicko ale vytěžili body

Litoměřicko - Fotbalisté Brozan i Litoměřicka v ČFL slaví výhry. Sokol přežil vyloučení Tichého a slaví alespoň dva body po úspěšných penaltách, Litoměřice udolaly díky dvěma brankám Vernera Radotín 3:2.