Radobýl se trápil v koncovce

Neratovice – Hráči CF Radobýl Litoměřice podlehli v duelu 17. kola II. ligy futsalu FIFA mělnickému Olympiku o dvě branky.

17.2.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Škvára

V neratovické hale nezačali s exligovým SK nejlépe. Už ve druhé minutě se prosadil domácí Jurčovský, který zakončil rychlý útok střelou do prázdné branky. V 18. našel Hanzl neobsazeného Píchu a ten si s nabídnutou příležitostí hravě poradil – 1:1. První poločas nabídl rychlý futsal s brankovými příležitostmi na obou stranách, ale většinu z nich pochytali výborní a pozorní brankáři.

„Navíc se kopaly na obou stranách 10 metrové kopy, ale jak domácí, tak ani náš Vacek nedokázali brankáře prostřelit. Druhou půli jsme bohužel začali jako tu první, ve 22. minutě se lehce uvolnil Dvořák a nechytatelnou střelou dostal domácí opět do vedení. V 25. minutě se umístěnou střelou Jína trefil přesně k tyči a bylo to už 3:1. V té době to s námi nevypadalo dobře, navíc jsme už v osmé minutě měli na svém kontě pět faulů. Domácím jsme tak za každý další faul nabízeli výhodu desetimetrových kopů. Ve 27. minutě po rychle rozehraném rohu našel Jakub Grunert Hanzla, a ten svou střelou snížil. V dalších minutách jsme se snažili soupeře zatlačit, ale domácí dobře bránili a do šancí jsme se dostávali těžko. Přišly i další naše fauly, Mělničtí měli možnost zahrávat dva desetimetrové kopy, oba však chytil vynikající Kurek. Pak měli velké šance Jakub Grunert a Novotný, ale skóre se nezměnilo. V závěru jsme hráli power play, ale po zbytečné ztrátě běžel sám na opuštěnou branku Jína a i přes faul Brožíka skóroval,“ litoval sportovní ředitel Michal Rapavý.

„Pro nás to byl zápas o šest bodů, v případě výhry bychom se posunuli blíže k boji o play off, což by bylo nad plán, který jsme si dali před zahájením soutěže. Domácím jsme byli vyrovnaným soupeřem, zápasu by slušela spíše remíza, ale nakonec vyhrál šťastnější tým. Kluci však odehráli celkem dobré utkání. Trápí nás koncovka, kanonýři Vacek s Novotným opět vyšli naprázdno. Tradičně nás podržel Kurek, který má v posledních kolech vynikající formu,“ dodal sekretář Pavel Zuna.

V dalším kole přivítá Radobýl Salamandr Ufa Hradec Králové. Utkání je na programu v pátek od 20.30 hodin v lovosické hale Chemik.

Mělník - Radobýl 4:2

Branky: 2. Jurčovský, 22. Dvořák, 25. a 40. Jína – 18. Pícha (Hanzl), 27. Hanzl (J. Grunert), ŽK J. Grunert, Brožík, poločas 1:1, r. Lasch, Hanzlík, 50.
CF Radobýl: Kurek, Ekrt – Novotný, M. Rapavý, Vacek, J. Grunert – Hanzl, Mühlfait, Brožík, Pícha – Hurt.

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 26 000 Kč Všeobecné sestry bez osvědčení zdravotní sestra/ bratr. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito. Směnnost: 2 směny, nepřetržitý provoz. Hledáme zdravotní sestru do domova seniorů Kréta. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost vedení týmu. Praxe na obdobné pozici výhodou., Nabízíme příplatky za svátky, přesčas, za noční, firemní stravování a finanční růst. V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: e.svojsova@senecura.cz nebo volejte na 601 360 570.. Pracoviště: Senecura seniorcentrum mopt a.s. - pracoviště terezín, Kréta, č.p. 301, 411 55 Terezín. Informace: Eliška Svojšová, +420 601 360 570. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 25 000 Kč Hlavní účetní. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Znalost podvojného účetnictví, zpracování daní, inventarizace majetku a zásob, účtování a likvidace faktur, zhotovování účetních závěrek, spolupráce s auditorem. Flexibilita.. Pracoviště: Severofrukt, akciová společnost, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Dagmar Jiřinová, +420 416 782 721;773 752 969. Výroba - Výroba Seřizovači 23 000 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních fréz obráběč, soustružník, frézař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: náplň práce:, práce na obráběcím stroji dle výkresové dokumentace (nastavení stroje, seřízení, provozní údržba stroje), požadujeme:, - vyučení ve strojním oboru , - praxe 2 roky v černém řemesle (soustruh, fréza), - základní orientace v technické (výkresové) dokumentaci, - základní znalost práce na Pc, - samostatnost. zodpovědnost, pracovitost, ochota učit se novým věcem, zájem o řemeslo, výhodou znalost práce na CNC stroji, Pracovní doba od 6.00-14.30 hod.; do budoucna druhá směna od 14.00 do 22.30 hod.,130,-Kč/hod., Způsob prvního kontaktu e-mailem nebo telefonicky Po-Pá od 8.00-15.00 hod.. Pracoviště: Alfico s. r. o., pracoviště lukavec, 410 02 Lovosice 2. Informace: Petr Kohout, +420 725 505 495. Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 15 400 Kč Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené pracovník(ce) sociálních služeb. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15400 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: místo výkonu práce: Litoměřice, Lovosice, Vyžadujeme flexibilitu, empatii, organizační schopnosti, toleranci pro změnu, náročné na chůzi - terénní práce. Znalost práce s lidmi se zdravotním handicapem - mentálním postižením vítána., Do 18ti měsíců nutno absolvovat kurz PSS. Po té možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou., Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo osobně (Litoměřice, ul.Pekařská 19, každé pondělí 8:30h.). Pracoviště: Centrum sociální pomoci litoměřice, příspěvková organizace - chráněné bydlení litoměřice, odloučené pracoviště litoměřice 1, Palachova, č.p. 749, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Hana Vitásková, .

Hokejový zápas Litoměřice a Benátky, 23. kolo Chance ligy 2018/2019, Stadion Litoměřice ilustrační
21

Stadion srazila koncovka, Slovan i Kadaň bez bodu

Hokejisté Stadionu Litoměřice. Archivní foto.

Litoměřičtí reprezentovali i léčili šrámy, teď se vrací zpět kolotoč

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.