Ti v neděli 17. října od 15 hodin hostí v důležitém utkání vítěze loňského ročníku I. ligy Spartu Praha.

Sparta odmítla startovat v Mattoni NBL a pozměnila kádr družstva. Do nejvyšší soutěže odešel Milan Soukup, působení ve Spartě ukončil americký hráč Timothy Lyle a zkušený Klapal. Tým byl doplněn hráči z loňského úspěšného týmu U 18, který získal na domácím šampionátu třetí místo. V celku soupeře se objeví i bývalý hráč Slavoje Kamil Kudláček a další americký hráč Benjamin Hebl.

Zatím se Spartě nedaří tak jak vloni a po pěti kolech má na svém kontě jedno vítězství a čtyři porážky, takže jí v tabulce patří až 12.místo.

„Náš tým zatím není úplně zdravotně v pořádku, ale věříme, že nastoupíme kompletní. Tedy kromě dlouhodobě nemocného Jana Šotnara. Každopádně nastoupíme s velkým odhodláním a budeme chtít předvést divákům atraktivní basketbal. Proto žádáme všechny příznivce basketbalu, aby přišli povzbudit náš mladý tým ve velice těžkém a zároveň důležitém utkání. V poločase střetnutí proběhne soutěž pro mládež ve střelbě trestných hodů o basketbalový míč,“ zve na nedělní duel trenér domácích Rudolf Šotnar.