Soupeřem Slavoje budou Kondoři Liberec a BSK České Budějovice. Jen vítěz postupuje do hlavní soutěže a týmy na druhém a třetím místě mají ještě šanci v dodatkové kvalifikaci. V Praze skončili litoměřičtí hráči na páté příčce.

USK Praha – Slavoj Litoměřice 47:51 (6:16, 18:28, 34:35), Tůma 13, Svatoš 12, Maxa 12, Kynzl 4, Broul 3, Dzivjak 3, Šalanský 2, Kulhánek 2.

V prvním duelu turnaje narazil Slavoj na loňského účastníka MR, se kterým sehrál velice dobré utkání v obraně i v útoku. Soupeře překvapil týmovou hrou v první čtvrtině a vytvořený náskok udržel až do konce.

BSK České Budějovice – Slavoj Litoměřice 46:63 (11:14, 25:41, 34:53), Kulhánek 17, Kolibár 15, Svatoš 12, Maxa 8, Tůma 6, Šalanský 5.
V dalším střetnutí Litoměřičtí narazili na soupeře, se kterým sehrají kvalifikaci. Po rozpačitém začátku měli utkání pod kontrolou a dovedli ho do vítězného konce.

Slavoj Litoměřice – Sokol Vyšehrad 48:52 (12:20, 21:29, 34:38), Kulhánek 13, Svatoš 11, Šalanský 10, Maxa 8, Tůma 4, Kynzl 2.

„Sokol měl výškovou převahu a byl v prvním poločase pro hráče strašákem. Svou bázní jsme dali týmu z Vyšehradu šanci navyšovat skóre ve svůj prospěch. Ve druhém poločase jsme zlepšenou hrou stáhli výsledek na přijatelnou prohru. Za zmínku stojí, že jsme nebyli schopni ubránit dva jejich hráče, kteří nám nastříleli 41 z celkových 52 bodů,“ poznamenal trenér Rudolf Šotnar.

Slavoj Litoměřice – Lokomotiva Plzeň 31:44 (9:9, 19:21, 23:37), Maxa 8, Tůma 8, Kulhánek 8, Svatoš 5, Broul 2.

Proti vítězi turnaje, který nepoznal hořkost porážky, předvedli Litoměřičtí nejlepší výkon a nebýt výpadku ve třetí čtvrtině, mohl být výsledek ještě lepší.

BA Sparta Praha – Slavoj Litoměřice 69:44 (6:20, 28:25, 45:36), Kulhánek 18, Tůma 9, Svatoš 8, Maxa 4, Kolibár 3, Šalanský 2.
„V posledním utkání jsme sice dobře začali, ale další tři čtvrtiny byly z naší strany jednoznačně nejhorší na turnaji a zaslouženě jsme prohráli,“ přiznal Rudolf Šotnar.

Pořadí: 1. Plzeň, 2. USK Praha, 3. Vyšehrad, 4. Sparta, 5. Litoměřice, 6. Č. Budějovice.

Slavoj Litoměřice: Tůma, Šalanský, Broul, Kolibár, Dzivjak, Kulhánek, Svatoš, Kynzl, Kopecký, Kmoch, Maxa. Trenéři: Rudolf Šotnar a Jan Tůma.