VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Při Giro de Zavadilka byl účastnický rekord v ohrožení

Vědomice - Tři závody zvládli v průběhu necelého týdne pořadatelé z Klubu cyklistů roudnických. Po časovce jednotlivců Memoriálu Zdeňka Bambáska připravili na sváteční dny na 21,5 km dlouhém okruhu Zavadilka - Chodouny - Polepy - Vrutice - Svařenice - Vetlá - Kyškovice - Zavadilka i časovku tříčlenných družstev Giro de Zavadilka a závod s hromadným startem Memoriál Vladimíra Urbana nejstaršího.

10.7.2017
SDÍLEJ:

Giro de Zavadilka 2017.Foto: Karel Kubeš

S účastí mohl být ředitel závodů a prezident KCR Vladimír Urban spokojený. „Nejprve se nám sešlo 198 závoďáků, do Gira odstartovalo celkem 84 družstev, což byl téměř vyrovnaný rekord, no a naposledy jelo v několika kategoriích závod s hromadným startem 153 cyklistů. Nikomu se nic vážného nestalo, což je vždycky nejdůležitější.“

Giro de Zavadilka: silniční kola: 1. CK Příbram Fany Gastro 2 (Kuba, Bouček, Sedláček) 26:41,31 min., 2. Sweep sport (Netík, Čapek, Greguš) 26:54,97, 3. Sport Races Isaac team I (Novák, Hradecký, Thuma) 27:04,60. Horská kola: 1. Vinohradské šlapky MTB (P. Vlček, J. Vlček, Kubíček) 31:58,20, 2. Sahara Vědomice (Kozák, Horáček, Valtr) 34:17,87, 3. JIMALE (Lev, Macák, Jirmus) 36:29,23.

Rodinné týmy: 1. VK Roudnice (H. Procházková, Procházka, T. Procházková) 38:38,04, 2. Velomarket.cz (H. Alina, Pospíšil, A. H. Alina) 40:18,31, 3. Skoky Roudnice Team (Jan Skokan, Jar. Skokan, Skokanová) 51:36,39. Kategorie do 50 let: 1. Dukla Praha 3 (Komínek, Janoš, Voltr) 30:03,93, 2. Dukla Praha 4 (Kadlec, Hejhalová, Čepek) 32:10,95, 3. Dukla Praha 2 (Džerengová, Burlová, Dotzauerová) 32:45,04. Ktg. 51 - 90 let: 1. CK Příbram Fany Gastro 2 (Kuba, Bouček, Sedláček) 26:41,31, 2. SportRaces Issac Team I (Novák, Hradecký, Thuma) 27:04,60, 3. Playboys (Dubec, Černý, Matoušek) 27:48,62. Ktg. 91 - 120 let: 1. Sweep sport (Netík, Čapek, Greguš) 26:54,97, 2. Lawi stars (Mužík, Kotrlík, Treml) 28:13,55, 3. Velosport Favorit Bílina (Šlajchrt, Karvay, Wolf) 28:29,50. Ktg 121 - 150 let: 1. Cycling Brno (Vodička, Gotthard, Šváb) 27:30,08, 2. CK Vinohradské šlapky B (Prager, Vaněček, Lenoch) 28:26,77, 3. Cyklo Pokr (Vlček, M. Zajíc, P. Zajíc) 29:18,68. Ktg. 151 - 180 let: 1. BKK Expres Chomutov (Beneš, Kopta, Kott) 30:46,28, 2. Sweep Cycling Chomutov 2 (Huja, Konopka, Lebeda) 30:47,84, 3. Sweepsport Sokolov (Viktorin, Truhlář, Grossová) 32:51,04. Ktg. 181 - 210 let: 1. Vánek z východu (Kohoutek, Hysek, Rys) 30:20,09, 2. Kbely cycling team (Chládek, Klouček, Hanzl) 30:32,73, 3. SKC Pečky (Vokatý, Holík, Herčík) 33:13,76. Nad 211 let: 1. RV Zwenkau 1890 (Rottman, Horn, Häntsch) 33:28,51, 2. Mládek a spol. (Mládek, Kubeš, Gyra) 36.15,90, 3. Kola Šára (Hrdlička, Prach, Šára) 41:36,43.

Ženy: 1. Alls stars Trkal tým (Válková, Beranová, Simonová) 32:36,14, 2. Od každýho trochu (Krejčerková, Svobodová, Nováková) 35:43,29, 3. Tj Stadion Louny 1 (Parmová, Prošková, Runtová) 37:16,40. Nejmladší účastník: Tereza Procházková (r. 2015), nejstarší účastník: Bohuslav Šára (r. 1940).

Memoriál Vladimír Urbana nejst.: Muži M19 (5 okruhů): 1. Novotný (CT Weber Praha) 2:30:29,35 hod., 2. Čech (KC Kooperativa Jablonec) 2:30:29,81, 3. Doležal (SportRaces.Isaac Team) 2:30:29,91. Muži M30 (5 okruhů): 1. Šíp (SKP Most) 2:30:29,44, 2. Greguš (Sweepsport) 2:30:29,95, 3. Beran (Alltraining.cz) 2:30:29,98. Muži M40 (4 okruhy): 1. Jelínek (Louny) 2:10:46,17, 2. Horký (ČK Č. Kamenice) 2:10:46,28, 3. Klecker (FUNBBIKE Team Ústí) 2:10:46,28. Muži M50 (4 okruhy): 1. Vlček (Cyklo Pokr Pardubice) 2:09:04,66, 2. Vitáček (Viessmann) 2:09:04,76, 3. Prager (CK Vinohradské šlapky) 2:09:05,27. Muži M60 (3 okruhy): 1. Marek (CK Kolokrám) 1:41:06,58, 2. Kasal (KCL Kooperativa Svijany) 1:41:07,03, 3. Hrubý (KL Sport Most) 1:41:07,44. Muži M70 (1 okruh): 1. Rottmann (RSG Muldental Grimma) 37:47,48, 2. Kubeš (TK Kovo Praha) 37:28,33, 3. Straka (DNT Chomutov) 37:28,45.

Ženy (3 okruhy): 1. Beranová (Alltraining.cz) 1:41:07,53, 2. Zadáková (SportRaces Isaac Team) 1:41:08,24, 3. Falcová (Alltraining.cz) 1:41:09,07. Junioři (2 okruhy): 1. Kolumber (CK Floratex Chomutov) 1:02:27,22, 2. Miklovič (SKP Most) 1:02:28,30, 3. Runt (TJ Stadion Louny) 1:02:29,26.

Autor: Ladislav Pokorný

10.7.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bezbariérový přístup si vyzkoušela Dana Chomátová.

V Litoměřicích otevřeli bezbariérovou kancelář nejen pro handicapované

Trenéři Stadionu Litoměřice při utkání.

Stadion vybojoval tři body v Benátkách

FOTO: Studenti z Jatečky zpovídali kandidáty na prezidentské křeslo

Ústí nad Labem - Netradiční debatu s prezidentskými kandidáty uspořádal v pondělí Deník. Šestice uchazečů o Pražský hrad diskutovala ve vlaku z Prahy do Ústí nad Labem a zpět. 

Radnice zve do Hradu na diskuzi o dopravě v Litoměřicích

Litoměřice – V úterý 21. listopadu od 17 do 19 hodin se v Hradu Litoměřice uskuteční veřejná diskuse o dopravě, která je jedním z nejpalčivějších problémů města.

Poradenství k oddlužení využilo jedenáct zadlužených

Litoměřice - Možnosti bezplatného poradenství v rámci Dne bez dluhů, které proběhlo v prostorách Úřadu práce v Litoměřicích, využilo jedenáct zájemců z litoměřického okresu.

O gymnázium v Pirně mají Češi zájem

Litoměřicko - Do saského města se jezdí žáci učit dvacet let.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT