„Dnes klobouk dolů před našim týmem, i v okleštěné sestavě hráči nechali na palubovce vše a myslím, že jsme si vítězství určitě zasloužili. Předvedli jsme taktický výkon, dodrželi jsme všechny věci, které jsme si řekli. A byli jsme hladovější po vítězství, nedovolili jsme soupeři překlopit výsledek na jeho stranu. Jsem na náš tým pyšný,“ řekl Pavel Farář, trenér HK FCC Město Lovosice.

„Nepředvedli jsme výkon odpovídající našemu postavení v tabulce, domácí vyhráli zcela zaslouženě,“ se smutkem v hlase hodnotil duel kouč Valachů Dušan Poloz, jehož tým ukončil sérii 11 zápasů bez porážky.

Jeho tým utrpěl druhou porážku v sezoně a odmítl vrátit se do čela. „Pocitově jsme neustáli vítězství z minulého kola proti Plzni. Asi jsme čekali, že další výhra přijde sama,“ zlobil se kouč na svěřence.

Zápas se nadmíru vydařil domácímu Trkovskému, který z prvních sedmi branek Lovců vsítil hned šest a společně s výborně chytajícím Ranglem měl lví podíl na úspěchu Lovosic. První poločas přinesl vyrovnanou házenou a přetahovanou o vedení. Po přestávce již Valaši tahali za kratší konec provazu, ještě ve 42. minutě dokázali snížit na 18:19, ale když domácí šli do vedení 25:19, bylo rozhodnuto. Nic na tom nezměnily ani další góly kanonýra Řezníčka.

HK FCC Město Lovosice – HC Robe Zubří 30:25 (15:14) 

Nejvíce branek: Trkovský 13/4, Jelínek 5, Kupa 3, Motl 3, Malý 3 - Řezníček 9, Šustáček 3, Dořičák 3. Sedmimetrové hody: 4/4 – 0. Vyloučení: 2:7. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Diváků: 433.