„Hostili jsme rezervu nejlepšího týmu v republice Basketbal Nymburk. V prvním měření sil na palubovce soupeře jsme odešli poraženi těsně o pět bodů, a tak naše motivace porazit soupeře byla veliká.

V týmu hostů chyběli oproti prvnímu utkání v Nymburce dva hráči základní rotace, kteří odjeli s prvním týmem na VTB ligu do Tbilisi.

Za náš tým nastoupil konečně po dlouhé době Míra Soukup, který předvedl výborný výkon a zaznamenal 24 bodů. Byl s Martinem Klimešem nejlepším střelcem utkání. Naši hru řídil Jan Šotnar a zaznamenal neskutečných 17 asistencí.

Od začátku utkání jsme byli neustále ve vedení a když jsme druhou čtvrtinu vyhráli 32:9, tak se druhý poločas dohrával jen z povinnosti. Letošní rok zakončíme utkáním v pátek od 19 hodin na horké půdě Lokomotivy Plzeň," prozradil spokojený domácí asistent Rudolf Šotnar.

Slavoj BK Litoměřice – Basketball Nymburk B 100:56 (23:13, 55:22, 74:41)Body a sestavy: Klimeš 26, Soukup 24, Žampach 13, Bašta 9, Němec 9, Kubizňák 8, J. Šotnar 8, Zbroj 3, Hanzlík, Kynzl, Maxa, Slunečko – Stegbauer 11, Bělohradský 10, Senohradský 10, Ivan 9, Svoboda 8, Sarna Patrik 4, Bubeník 2, Kolář. Střelba 3 b.: 27/8:24/6. Střelba 2 b.: 46/33:45/17. TH: 16/10:8/4. Doskoky: 47:36. Chyby: 16:19. Rozhodčí: Šafařík, Scholze. Diváci: 224.