Šampionát
Martin Kapr byl v běhu na 800 metrů časem 2:08,02 min. čtvrtý, stejně jako v běhu na 1500 Ondřej Pšenička za 4:40,85 min. Ten ještě obsadil v běhu na 3000 metrů časem 10:19,20 min. sedmé místo. Jeho bratr Jakub obsadil v rozběhu na 800 m časem 2:17,02 min. šesté místo, což na postup do finále nestačilo. Stejně se vedlo v rozběhu na 300 m Veronice Bartuňkové, která doběhla třetí za 46,15 s. Všechny časy Kapra a bratří Pšeničků jsou jejich osobními rekordy.

Na posledních závodech v hale získali několik výborných umístění i další. Nadějná výškařka Kristýna Mrázová vyhrála 15. ročník Litoměřické laťky výkonem 145 cm a na Velikonoční laťce žactva v Jablonci byla po zdolání 150 cm třetí. Kromě ní se závodů v Jablonci zúčastnili i Dominik Neudeker, který vyhrál běh na 300 m časem 42,83 a v běhu na 60 m byl časem 8,06 pátý. Stejného umístění dosáhla i Kateřina Bartošová (8,90).

Skok vysoký
Výškaři se o týden dříve zúčastnili také v Jablonci Corny mítinku. Mezi muži se o první místo výkonem 205 cm podělili Jan Sommerschuh a Lukáš Horák. Mezi ženami byla Hana Pecková výkonem 160 cm druhá, když nestačila pouze na olympijskou vítězku oštěpařku Barboru Špotákovou, která skočila v rámci přípravy na letní sezonu ještě o 10 cm výše.

Přebory
Ještě větších úspěchů dosáhli běžci (svěřenci trenéra Drahomíra Venclíčka) při dubnových přeborech Ústeckého kraje v přespolním běhu v Bílině. Z osmi startujících běžců jich šest získalo medaile. Elév Matěj Živec vyhrál běh na 520 metrů. V kategorii mladšího žactva byl David Lux na trati 1290 m druhý a Aneta Wožnická sedmá.

Trať staršího žactva měřila 2290 metrů, Martin Kapr byl druhý, Ondřej Pšenička třetí a Jakub Pšenička čtvrtý. Stříbrnou medaili získala také Tereza Živcová. Úspěchy sourozenců Živcových završil v kategorii mužů Jakub, který bez problémů ovládl celé startovní pole.