Po úvodním turnaji vedou futsalisté Radobýlu Litoměřice, kteří sice mají, oproti některým dalším celkům se dvěma zápasy, za sebou tři utkání, jako jediní jsou ale bez ztráty bodu. Druhé je béčko Killers Lovosice, ve vzájemném souboji, které bylo šlágrem celého turnaje, uspěl Radobýl 3:2. Třetí místo zatím drží Futsal Černiv, který prohrál s Lovosicemi 6:8, ve svém středu má ale zatím nejlepšího střelce soutěže Ondřeje Hudika. Ten dokázal dát v každém duelu minimálně dvě branky a se sedmi zásahy vévodí tabulce kanonýrů.

Další kolo je na programu o příštím víkendu, hrát se bude opět v lovosické hale. Tahákem bude závěrečný souboj vedoucího Radobýlu a Černivi.

KILLERS SE VEDE I V KRAJSKÉM PŘEBORU

Běží také krajský přebor futsalistů, kde působí jediný zástupce Litoměřicka, áčko Killers Lovosice. To je zatím v neúplné tabulce na třetím místě se třemi výhrami, remízou a dvěma porážkami. Vede ústecký Sambular, který má po šesti zápasech jedinou porážku. Právě lídra tabulky zdolali Killers ve středu na své palubovce 6:4.

Krajský přebor čítá osm mužstev a kromě Killers a Sambularu v něm působí ještě béčko teplického Svarogu, Betis Kadaň B, Rapid Ústí B, Atlético Chomutov B, Morgan Commando Teplice a Baník Meziboří. 

OKRESNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS:
Libochovice – Killers Lovosice B 3:7 (1:4)
Radobýl Litoměřice – Dravci Bechlín 9:0 (4:0)
Futsal Černiv – Baxi Třebenice 4:0 (1:0)
Killers Lovosice B – Radobýl Litoměřice 2:3 (0:2)
Dravci Bechlín – Futsal Černiv 2:4 (1:3)
ACZ Lovosice – Libochovice 2:4 (2:1)
Futsal Černiv – Killers Lovosice B 6:8 (1:4)
Radobýl Litoměřice – ACZ Lovosice 12:1 (7:0)
Baxi Třebenice – Dravci Bechlín 8:2 (6:0)

TOP střelci: Hudik O. (Černiv) 7, Gaube (Baxi), Hanzl, Novotný, Šimáček (Radobýl) a Henzl (Killers B) 4