Po dvou hodinách bylo utkání napjaté a vyrovnané. Jako první se z hostujících hráčů prosadil bílými Vl. Chaloupka, když si v zahájení vytvořil poziční převahu a získal pěšce. Postupným tlakem výhodu zúročil a zvítězil. Poté přidal remízu Hula, když černými vyrovnal hru a držel rovnocennou partii. Další remízy dosáhl M. Chaloupka, který se snažil bílými útočit na soupeřova krále, ale ten se precizně bránil. Na 3:1 pro Slavoj zvýšil Kovář, když černými stále zesiloval tlak na krále a nakonec prolomil soupeřovu obranu a hrozil matovým útokem.

Další výhru zaznamenal kapitán Fr. Chaloupka. Ten získal černými v zahájení poziční a posléze materiálovou převahu. V koncovce nestejných střelců s věží důmyslně vytempoval soupeře, který se po ztrátě figury vzdal. Slavoj vedl 4:1, ale situace byla stále napjatá. Uklidnění přinesl po 4,5 hodinách Trejbal, když se černými po chybě v zahájení důmyslně bránil a nakonec přešel do vyrovnané koncovky a soupeř nabídku remízy přijal. Slavoj tak vyhrál a bylo na ostatních spoluhráčích, aby v klidu dokončili partie.

Hoke si bílými vytvořil iniciativu, stále tlačil soupeře a po oběti kvality útočil na krále. Nakonec se mu povedlo v závěru vyšachovat dámu a soupeř vzdal. Poslední dohrál Šura, když se bílými vymanil z tlaku soupeře a získal postupně dva pěšce. V koncovce však nezahrál nejlépe a nakonec partii vzdal. Slavoj tak zaslouženě vyhrál 5,5:2,5.

Další výsledky: Děčín B Most D 6:2, Údlice Jirkov 5:3, Podbořany Most C 5:3, Ústí B Povrly 5:3, Louny Teplice B 3,5:4,5.

V čele přeboru je ŠK Slavoj Litoměřice, který získal 22 bodů. Na druhé místo se vyhoupl Sokol Údlice (18) a na třetí se dostal SK Děčín B (16).